Bayan Kışlık Ayakkabı Modelleri

  • 05 Ekim 2013
  • 3.843 kez görüntülendi.

Hanımlar ayakkabılarda özellikle kış aylarında aradıkları en büyük özellik ayaklarını sıcacık tutmasının yanı sıra farklı bir şıklık aramaktadırlar. Bu aradıkları nitelikleri bazen bulabilmekteler bazen ise hüsran ile karşılaşmaktadırlar. Bu yüzden sizlerde ayakkabı tercihi yapacağınız zaman modellerin şıklığına verdiğiniz önemi az da olsa kalitesine de vererek hem aradığınız bayan kışlık ayakkabı modelini elde edecek hem de bu kış sezonunda en rahat ayakkabıya sahip olarak kışın keyfini çıkaracaksınız. Modellerin tasarlanması sırasında hazırlanırken deriler süetler ruganlar ve bir çok ayakkabıya özel derilerden yapılmıştır. Bunların sizlerin hem ayaklarına hem de özellikle sizlerin zevklerine hitap etmesi için günlük ve abiye tarzında ayakkabı modellerinden oluşmaktadır. Topuklarda ise bir çok stiller şeklinde dizayn edilmiştir. Mesela dolgu topuklar ince topuklar alçak topuklar topuksuz modellerden hazırlanmıştır. En gösterişli ayakkabılar ise hiç şüphesiz ki abiye ayakkabılardan oluşmaktadır. Çünkü bir çok aksesuarlar ilave edilerek gösterişli olmasının yanı sıra kendini göstererek ayaklarınıza zarifliği sunması olacaktır.

Kısacası suyu geçirmeyen ve her zaman ayaklarınızın kuru kalmasını sağlayacak olan mükemmel modellerin yanında gösterişi de yakalayacağınız tasarımlar sizlere sunulduğundan dolayı bu kışı da çok rahat geçireceğinize kesin gözü ile bakabilirsiniz. Bu ayakkabı modellerini tercih ettiğiniz zaman göreceksiniz ki kıyafetleriniz ve sizler farklı gösterişi üzerinizde görecek ve adeta bu kış sezonuna kendi imajınızı en iyi şekilde sergileyeceksiniz.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Farklı tarzın yanı sıra yeni modayı sunan bu model uygulanan ince topukla tamamlanmıştır. Ayrıca platform topukta da farklılık yapılarak iki kat şeklinde görünüm vermesi düşünülmüştür. Modelin yam kısmına beyaz dantel yerleştirilerek içerisine kalp motifi eklenmiştir. Kalbin içine pullar ve taşlar ile süslemeler yapılmıştır. Yapılan deseni ile göze çarpan ve kendini gösteren model olmayı başararak zevkli hanımların ayaklarında yer almaya devam edecektir. Topuğu ve ayakkabının alt kısmı zımbalar ile süslenmiştir. Ayrıca yan kısmına renk katabilmek amacı ile şerit şeklinde bant ilave edilerek üzeri zımbalar ile tamamlanmış ve sarkık şeklinde zincir ile sonlandırılmıştır.