Bayan Renkli Taşlı Yüzük Modelleri

  • 26 Eylül 2013
  • 4.681 kez görüntülendi.
Bayan Renkli Taşlı Yüzük Modelleri

Takılarda en rövanşta olan hiç şüphesiz ki yüzükler görülmektedir. En büyük nedeni ise parmaklar da farklı bir görünüm kazanarak bayanların daha zarif parmaklara kavuşmalarını sağlamaktadır. Özellikle katılacağınız davetler olsun özel günler de olsun farklılık yaratmak için mutlaka bayan renkli taşlı yüzük modellerinden birini seçmelisiniz. O zaman sizler de gözlerde oluşan farklılığı görecek ve taşların ışıldayan muhteşemliğini keşfedeceksiniz. Bu yüzden bazı yüzük modellerinde sadece renkli taşlardan bir çok renkler kullanılarak rengarenk görünümler elde edildiği gibi değişik figürler oluşturmak için pırlantalar da kullanılmaktadır. Şöyle bir baktığınız zaman pırlantaların o eşsiz büyüleyici güzelliğini renkli taşlar ile birleştirdiklerinde ortaya adeta muhteşem yüzük modelleri yapılarak sizler seçtiğiniz zaman ayrıcalıklı olma özelliğini elinizde bulunduracaksınız. Renkli taşlarda da yakutlar, zirkon taşlar, zümrütler ve hatta bazı ağır modelleri elde etmek için elmaslar da tercih edilmektedir. Bu neden ile ister kendinize alabilecek ister zevkli beyler eşlerine hoş süprizler yapmak için tercih edebilecek mükemmellikte sunabileceklerdir. En çok rağbet eden modeller arasında yer alanlar öncelikle çiçek modellerinden yapılanlar olmaktadır.

Daha sonra ise tabikii kalplerden oluşanlar ve bir çok anlam taşıyan harika yüzükler gelmektedir. Farklı tarzlar da ise hayvan figürlerini de kullanarak zengin bir model kataloğunu da ellerinde bulundurmaktadırlar. Ayrıca bunların hazırlanmasında altın ayarlarından olan sarı altın. yeşil altın ve daha bir çok altın ayarlarına başvurulmaktadır.
 

Bu model de kıvrımlı şekilde hazırlanmış ve sizlerin o narin parmağını saracak şekilde dizayn edilmiştir. Üç renkli taş ve üç pırlantadan oluşan bu yüzük sizlere şıklığı ve sadeliği bir arada sunacak mükemmel modellerden birisidir. Beyaz altın kullanılması sonucunda da taşların renkleri daha göz önünde görünmektedir. Ayrıca yapılan kıvrımlar üst kısımda adeta ok şeklinde görüntü sergilemektedir. Çok büyük kalpten oluşması nedeni ile parmağınızın üzerinde bir kalp taşımanıza neden olacaktır. Ayırca kalbin içerisine yerleştirilen pembe taşlar hem kalbin içini doldurmuş hem de çiçek görünümü kazandırmıştır. Bunun yanı sıra kalbin kenar kısımları mükemmelliği yakalaması için pırlanta taşlar ile süslenmiştir. Gümüş renginde olması sebebi ile de fantazi yüzük tarzında da kullanma imkanına sahip olacaksınız. Kullanılan renkli taşların uyumu sayesinde eşsiz bir güzellik içerisinde görünüm kazanmıştır. Bunun nedeni de şüphesiz vişne renginin ve beyaz renginin bir arada kullanılması olmuştur. Zaten yüzüğün beyaz olması bu mükemmelliğin yaratılmasına yardımcı olmuş ve böylece kusursuz olarak sizlere sunmayı başarmışlardır. Bir çok renkli taşlar ile yapılan ve şerit şeklinde tamamlanmasının yanı sıra taşların bitiminde küçük ve sarı kalpler de gözden kaçmamaktadır. Kıyafetlerde olduğu gibi takılarda da turkuaz renkli sıkça kullanılmaktadır. Büyük taş üzerine kare şeklinde pırlantalar yerleştirilmiş ve taşın kenarları yeşil taşlar ile tamamlanmıştır.