Kadın, Kadınlar Sitesi

Koton Yeni Sezon Bayan Takı Modelleri

29.01.2015
4.150
Sponsorlu Bağlantılar
Koton Yeni Sezon Bayan Takı Modelleri

Sevgili bayanlar sizlerin en çok zevk adlığı konu kesinlikle takı modelleri olmaktadır. Çünkü takı takmak bayanların en vazgeçilmez aksesuarlardır. Aslında ne kadar özle bir gün olmasa da günlük yaşantılarında bile takı takmaktan bayanlar çok zevk almaktadırlar. Durum bu şekilde olunca da birbirinden farklı modellerde tasarımlar ile koton markası tarzını yansıtmış ve adını ispatlamış olmaktadır. Yeni sezonda birbirinden farklı renk ve model seçeneklerinde spor ve klasik tarzda olan takı modelleri her bayanın beğenisini kazanıp ilgisini çeken modellerdir. Durum bu şekilde olunca da bayanların ilk yapması gereken her yerde bulabileceğiniz çok köklü bir firma olan koton markasının mağazalarına gitmektir. Takılar kullanılacağı yere göre farklılık göstermektedir. Ama yeni sezonda genellikle kalın kolyeler çok moda olmaktadır. Sadece düz bir kazak üzerine kalın bir kolye takmanız bile sizlere modern bir hava verecektir. Durum bu şekilde olunca da yeni sezonda koton kolye tasarımlarını da incelemenizi önermekteyiz.

Koton bayan küpe modellerinden olan damla şeklinde ortasında yawru ağızı taş detayı ve etrafında olan beyaz kristal taşlar ile hareket katılmak ve aynı zamanda asıl havayı küpe modeline salkımlı olan zincir detayında olması ile çok havalı bir kolye modeli ortaya çıkmaktadır. Kesinlikle çok kullanışlı ve özel bir gecede kullanabileceğiniz yeni sezon koton bayan küpe modelidir. Beyaz kristal taşlar mat olarak bir arada kullanılmış olan koton bayan kolye modeli mat renklerin ne kadar şık olduğunu gösteren modern bir tasarımdır. Kesinlikle çok havalı ve abiye üzerine kullanılacak olan yeni sezon tasarımıdır. Kalın zincir detayları farklı modellerde kombine olmuş ve aynı zamanda arasında olan taş detayı ile kombine olmaktadır.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Kesinlikle bileğinizde ışıltının havasını göreceğiniz çok güzel bir bileklik modelidir. Kalın bileklik detayının ön tarafında ise beyaz ve pembe renklerde olan taş detayları ile pembe bir kıyafet ile birlikte kombine edilecek çok havalı bir modeldir. Açık ve koyu mavi taşların bir arada kullanıldığı küpe modeli parlaklığı ve taşların ne kadar şık olduğunu göreceğiniz çok havalı bir küpe modelidir. Kesinlikle kulaklarınızda ışıltıyı yaşayacağınız yeni sezonda beğenileri kazanacak modern bir tasarımdır. Aslına takı modellerinde en çok kullanılan model kesinlikle siyah taşların kombin edildiği takı modelleridir. Kolye bileklik ve yüzük modellerinde siyah renklerin hakim olduğu tasarımları bulabilme imkanı olacaktır. Sizlerde koton yeni sezon bayan takı modellerini incelemenizi önermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.