Kadın, Kadınlar Sitesi

Çocuk Takı Modelleri

26.02.2014
4.954
Sponsorlu Bağlantılar
Çocuk Takı Modelleri

Çocuklarınızı şık takılardan mahrum etmemek adına her çeşit ve her modeli seçme hakkı tanıyan ve birbirinden güzelliklerde kendini sergileyen çocuk takı modelleri her geçen gün kendini yenileyerek çocuklarınıza özel hazırlanmaktadır. Mesela nasıl kendimize her zaman takıların bize özel olmasını arzuluyorsak ve bizlerin zevklerine hitap etmesini amaçlıyorsak işte hazırlanan muhteşem çocuk takıları da aynı derece de hazırlanmaktadır. Genellikle bu çeşit takıları yeni doğan bebeklere hediye amaçlı tercih ederiz. Çünkü bu bizlerin geleneklerinde önemli bir yere sahip kurallardan birisi olarak düşünülmektedir. Bu nedenle de bu şirin bebeklere olsun biraz büyükçe çocuklara olsun onlara özgü olmasına dikkat edildiğinden dolayı onlar ile uyumu sağlayacak tarzlardan oluşmaktadır. Eğer altın ayarları ile hazırlanan çocuk takı düşlüyorsanız bu modeller genellikle çiçekler hayvan figürleri ve farklı simgelerden hazırlanmıştır. Yani aklınıza gelen her ne varsa kesinlikle kusursuzca dizayn etmeleri ve bu modellere yansıtmaları sonucunda hem sizlerin zevklerine hitap edecek düzeyde olduğunu fark edeceksiniz hem de çocukların takabileceği stiller olduğunu göreceksiniz. Sarı altın kullanılmış olsa da bu sarı altına renk katmayı ihmal etmeden çiçekler ile süslemeyi ihmal etmemişlerdir.

Mesela kulağı saran sarı altın ile birlikte renkli taşlar olsun çiçeğe verilen renk olsun hem kusursuz olmuş hem de renkli bir model elde edilerek çocuklarınıza sunulmayı başarmışlardır. Genel de zaten erkek çocukların en hoş takısı tabii ki çocuk bileklikleri olacaktır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Aynı zamanda da kız çocuklarında çok beğenerek takındıkları takı niteliği taşımasından dolayı hem erkek çocuklarına hem kız çocuklarına farklı tarzlarda hazırlamışlar ve onları bu modellerden yoksun bırakmamışlardır. Yeni doğan bebeklere özel tasarım ise küçük yapılarak kenar kısımlarına nazar boncukları yerleştirilerek sonlandırmışlardır. Ayrıca bu bilekliklerin üzerine bebeğinizin ismini de yazdırmayı ihmal etmezseniz bebeğinize en özel takıyı takmanın memnuniyetini de yaşayabileceksiniz.

Biraz daha büyükçe çocuklara ise üzeri aksesuarlar ile donatılarak elde dilen modelleri söyleyebiliriz. Sadece bilekten oluşmayan ve bunların yanında başarılı tasarımlarlar olduğunu da hatırlatmak isteriz. Mesela kız çocuklarına özgü küpeler, yüzükler, kolyeler gibi hoşluğu sergileyen daha bir çok takı bulma şanısınız olacağından dolayı sizler de çocuğunuzu bu takılardan mahrum etmemek adına tercih şansınızı kullanarak hem onları sevindirebilecek hem de onların gönüllerini kazanmış olacaksınız. Zaten en önemlisi ise onların yüzlerinden o muhteşem gülücüklerini esirgememek olacağından dolayı bu tarz armağanlar ile her zaman gönüllerinde taht kurabileceksiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.