Kadın, Kadınlar Sitesi

Asgold Bayan Kolye Modelleri

07.12.2014
3.043
Sponsorlu Bağlantılar
Asgold Bayan Kolye Modelleri

Kesinlikle en şık bayan kolyelerini bulabileceğiniz gibi takı modellerinden de farklı tasarımlar da hazırlayan asgold yine muhteşem modellerden oluşan tasarımları hazırlamıştır. Asgold bayan kolye modelleri tasarımlarında fantazi kolyeler, altından hazırlanan stiller gibi farklılık gösteren şekilde dizayn edilmiştir. Ayrıca biraz fantazi stilinden oluşan kolyeleri her zaman kullanma şansınız olacağı gibi kıyafetlere de uyum sağlayacaktır. Çünkü beyaz altınlar ve yeşil altınların kullanılması sonucunda estetik bir şıklık ta yaratmayı başarmıştır. Şöyle ki hoşluğu yakalamak için bir çok figürler ve motiflerden oluşan şık şekiller ile sizlerin de zevklerine hitap edecektir. Mesela bazı tasarımlarda sadece kalp şekli kullanılan modeller sunulduğu gibi bazen de daha gösterişli olması amacı ile kalpler ile birlikte modeli en şık şekilde tamamlayacak semboller ve figürlerde dahil edilmiştir. Ayrıca görkemli ve gözde takı modelleri kusursuz tamamlamak amacı ile de taş işlemeler uygulanmıştır. Örneğin taş işlemelerde en çok pırlanta taşların zaten hoş bir şıklığı içermesi ve güzelliği ile bayanları büyülemeyi başarması sonucunda  hem pırlanta taşların muhteşem ışıltısı ve oldukça mükemmelliği sağlaması nedeni ile en gözde kolyeniz olmayı başaracaktır.

Bunlardan farklı şekilde hazırlanılan modeller de ise hayvan figürleri de kullanılmıştır. Mesela balıklar , filler gibi gözlere hoşluğu aksettiren tarzda uygulanmaya çalışılmıştır. Yani sizler için mükemmelliği ve şıklığı yansıtabilme adına en iyi şekilde ve kusursuzca dizayn etmeyi her zaman ki gibi başarmıştır. Bu nedenle de en başarılı asgold bayan kolye tasarımları ile karşınıza çıkacaktır.

 Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Çünkü sunulan ve bu markanın imzasını taşıyan tasarımlar da her zaman estetikliği ve size en şık şekilde yansıtması için özen içerisinde yapılmaya çalışılmıştır. Ayrıca bazen de şans kolye şeklinde tasarlanmış asgold şans kolye modellerini de bu zengin katalog içerisinde bulacaksınız. Şans kolyesi olarak hazırlanılan modeller de genellikle figür olarak nal şekillerinden oluşan figürler ve nazar boncukları ile süslenen tasarımlardan oluşmaktadır. Şimdiler de trend bayan kolyelerin de ise renkli yıldız şekilleri ve bazıların da ise yıldızlar ile hoşluk içeren daha farklı motifler ile dizayn edilmiştir.  Ayrıca en ağır modellerin sunulması amacı ile elmas taşlarına da yer verilmeye çalışılmıştır. Bazen de elmaslar ile birlikte hem pırlanta taşlar ve rnekli taşların modelin içinde yer almasına olanak sağlanmıştır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.