Kadın, Kadınlar Sitesi

Son Trend Kolye Ucu Modelleri

11.09.2013
4.278
Sponsorlu Bağlantılar
Son Trend Kolye Ucu Modelleri

Farklı takılar her zaman bayanların ilgisini çekmeyi başarmıştır. Nedeni ise set şeklinde takacağınız takı aynı tarzı yansıtacağı için değişik bir takı hanımlara daha cazip gelmektedir.  Ayırca son zamanlar da kolye uçları her bayan tarafından tercih edilmektedir. Nedeni ise her takacağınız kolye ucu kıyafetinize uyum sağlamakta zorluk çekmeden tamamlaması rağbet görmesine neden olmaktadır. Bu sezonda da son trend kolye ucu modelleri daha ayrı bir özen ile tasarlanmış ve hanımların beğenilerine sunulmuştur. Mesela eşinize veya değer verdiğiniz bir kişiye  anlatmak istediğiniz duyguların tercümanı olacak nitelikleri taşımaktadır. Örneğin kalpli şekiller , sonsuzluğu ifade eden semboller , güller sizlerin yardımcınız olacaktır. Ayırca değerli taşlar ile süslenmiş ve görenleri kendisine hayran bırakan modeller favori olarak ilk tercihlerde yer almaktadır. Bunların dışında kalan kolye uçları ise meleklerden yapılan ve hayvan figürlerinden oluşanlar her hanımın zevkine hitap etmesi açısından hazırlanmıştır. Yapımlarında ise sarı altın , yeşil altın , beyaz altın , gümüşler ve daha bir çok ayarlar ile hazırlandığını unutmayınız. Taşlar süslenenler de pırlanta , yakut , zümrüt , zirkon taşı gibi değerli taşlar kullanılarak modeller de farklılık yaratmayı amaçlamışlardır. Bazılarında da altın ile birlikte taşlar kullanılarak daha ağır modeller yapılmıştır. Ebadında da büyük veye küçük kolye uç modellerini bulmanız mümkün olacağından dolayı gönlünüzce ve zevkinizce takınmanız sizlerin beğenisine bağlı olacaktır.

 

Balıklı son trend kolye ucu modeli

 

Artık takılarda da hayvan figürleri kullanılmakta olduğu için bu kolye ucunda da balık figürü uygulanmıştır. Sarı altın ile yapılan balıkta  üzerine pırlanta taşlar donatılarak harika bire şekilde süsleme yapılmıştır. Bu yüzden de kolyenin zinciri sarı altın olarak seçilmiştir.

Çiçekli son trend kolye ucu modeli

Çiçeklerin kendine özgü güzelliğini en iyi şekilde bu modele kullanmışlardır.  Halka üzerine çiçek yerleştirilerek bunun devamı olan sarkaç biçiminde bir çiçek uzantısı yer almaktadır. Böylece boynunuzun çiçekler içerisinde ayrı bir hoşluğa kavuşturacaktır.

Güllü son trend kolye ucu modeli

Yuvarlak halkanın içerisine işlemeler yapılmıştır. Bu yapılan işçilikte kırmızı taştan gül yerleştirilerek çevresi şerit üzerine kare taşlar ile süslenmiştir. Bu nedenle kolye ucunun ağır bir görünüme kavuşmasını sağlayarak arzu eden bayanların özel günlerinde rahatlıkla tercih etmelerine olanak sağlamıştır.

Kelebekli son trend kolye ucu modeli

 

Sade bir görünüm içerisinde olsa da taşlar ile süslenen kalbin içine kırmızı taşlar ile bezenen kelebeğin mükemmel bir şekilde kendini göstermesi dikkat çekmeyi başarmıştır.  Her kıyafet ile takabileceğiniz ve sizlerin kusursuz görünmesini sağlayacağı kesin görünmektedir.

Mavi taşlı son trend kolye ucu modeli

Yaprak şeklinde yapılmıştır. Ayırca her yaprak motifinin içerisine mavi renkli taş yerleştirilmiştir. Ayırca yaprak kenarları pırlanta taşlar ilave edilerek mükemmel olmasını sağlamıştır. Sadeliğe ve zerafete önem veriyorsanız bu kolye ucu zevkinize hitap edecektir.

Papatya son trend kolye ucu modeli

Papatyalar her zaman bayanların favori çiçeği olduğundan dolayı bu model hanımların gözdesi olmaya birebir diyebiliriz. Çünkü papatyanın güzelliği ve özellikle altın sarısından yapılması tercihlerde önemli bir faktör olacaktır. Her bayan gibi sizler de en şık takıyı bu model de bulacaksınız.

Renkli çiçekli son trend kolye ucu modeli

Yapılan işlemeler osmanlı nakışını  andırmaktadır. Bu nedenle ayrı bir güzellik te sizlere sunulmuştur.  Çiçek motifinin daha bir ön planda görülmesi için renkli taşlar ve pırlantalara yer verilmiştir. Taşların renginin de canlı renklerden seçilmesi beğenileri arttırmıştır.

Renkli taşlı son trend kolye ucu modeli

Rengarenk bir kolye ucu olmasını sağlayan neden kullanılan taşların renkli olmasıdır. Ayırca ortasına büyük turkuaz taşın ilave edilmesi farklılığını sağlamıştır.  Büyük bir özveri sonucu elde edilen bu model sizlerin muhteşem görünmesine yardımcı olacaktır.

Taşlı son trend kolye ucu modeli

En şık tasarımlardan olması nedeni ile son trendler arasında yer alamı başaran bu model görenleri kendine hayran bırakarak sezona kendi damgasını vurmuştur. Büyük ve tek taş yerleştirilerek hem sadeliği hem de şıklığı boynunuza yansıtacaktır.

Yonca Kolye Ucu

 

Bu model de yoncayı oluşturmak için yonca yapraklarını kalplerden seçmişlerdir. Böylece hem kalp şekillerini hem de yoncayı bir arada kullanarak çok zengin bir kolye ucu hazırlanmıştır. Kırmızı taşların ağırlıkta olması da gözlere doyumsuz bir güzellik vermektedir.

 

 

 

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.