Kadın, Kadınlar Sitesi

Bayan Broş Modelleri

21.12.2013
3.162
Sponsorlu Bağlantılar
Bayan Broş Modelleri

Hanımların çok amaçlı kullandıkları takı çeşitlerinden birisi de tahmin edeceğiniz gibi bayan broş modellerinden olmaktadır. Bu modelleri çok amaçlı kullanmalarının sebebi ise bazı günlerde bayanlar fular ile kombinlerine şıklık katmak için tercih ettiklerinden dolayı mesela fuların boğum kısmına bu broşlardan birini ilave ederek ayrı bir şıklık içinde kendilerini bulmaktadırlar. Diğer yönden bakarsanız şık ceketlere renk katmak için tercih ettikleri gibi hoş kıyafetlerinin yaka kısmına da ilave etmeyi ihmal etmezler. Özellikle en şık ve özel tasarımdan yana broş seçmek istediğiniz zaman tek tercihiniz taşlar ile süslenmiş ve farklı bir model elde edilmiş modellerden tercih ettiğiniz zaman mükemmelliği de yakalamış olacaksınız. Mesela bu renkli taşlar olsun, boncuklar olsun bu gibi aksesuarları broşların üzerine kusursuzca işleyerek değişik figürler motifler yaratmayı başarmışlardır. En şık olduğu kadar gözlere hoşluk yaratan modellerden çiçekler güller olduğu gibi hayvan figürleri de en başarılı şekilde dizayn etmeyi başarmışlardır. Hayvan figürlerinden tavus kuşunu elde etmek için tüylerinin her renk olmasına özen göstererek bunların üzerini renkli taşlar ile işlemişler ve harika denilecek özelliklere sahip olacak şekilde sizlere sunmuşlardır.

Ayrıca kelebekler kuşlar yusufçuk gibi hoş figürler sayesinde değişik stilleri sizleri eksiksiz olarak takmanızı sağlamışlardır. Bunların yanında yer alan diğer motiflerden kalp şekilleri görülmeye değecek şekilde işlenmiştir. Bazıları tek kalp olarak ele alınmış bazıları ise birden fazla kalp kullanılarak anlam kazanmasını sağlamışlardır. Ayrıca kalplerden oluşan broşlara renk ve zenginlik katmak amacı ile de çiçekler veya güller ilave edilerek estetik güzellikler kazanmasına olanak sağlamışlardır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Mutlaka her bayanın göğsünde veya kıyafetlerinde yer alması gereken bu bayan broş modellerini sizlerde tercih ederek denerseniz şıklığı görerek her kıyafet ile kombin yaratmaya çalışacaksınız. Hazırlanması ve tasarlanması yapılacağı zaman altın ayarları, gümüşlere öncelik tanınarak bazı modelleri hanımlar kendi el emekleri ile yaratmaktadırlar. Bu nedenle de el yapımı elde edilen broşlar daha farklı tasarımlardan olmasına özen gösterilerek  yapılmaya çalışılmıştır.Takma şekilleri ise kancalı şekilde düşünülmüş veya iğneler ile göğüslerde yer alması amaçlanmıştır. İğnelerde broş modelleri ile ahengi yakalaması için mesele altın ile hazırlanmış ise mutlaka iğneler altından yapılmıştır. Diğer modellerde de bu konu dikkate alınarak gümüşler ve diğer tasarımlarda aynı şekilde tamamlanmıştır. Çok şık ve eşsiz bir güzelliği üzerinize yansıtmayı isterseniz kesinlikle bu broşların kendine has güzelliklerden faydalanmak için tercihlerinizde yer vermeyi unutmayınız.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.