Kadın, Kadınlar Sitesi

Guess Bayan Bileklik Modelleri

23.11.2014
3.084
Sponsorlu Bağlantılar
Guess Bayan Bileklik Modelleri

Takılabilecek ve hanımların bileklerine hoş güzellikler sergileyecek takı modellerinden olan guess bayan bileklik modelleri sizlerinde zevkinize hitap edecek şeklide dizayn edilmiştir. Genellikle fantazi bayan bilekliklerin hem zarifliği hem de her zaman takılabilecek takı olması sebebi ile gözde olmayı başarmıştır. Bazı modellerde ise altın kaplam şeklinde yapılmaya çalışılmıştır. Böylece hem altın renginden hazırlanan bir şık guess bayan bileği ile bileklerinize şıklık verebilecek hemde güzelliği ile zevkinize hitap edecektir. Mesela altın kaplama şeklinde hazırlanmış bilekliklerde uygulanan zincirler büyükçe ve iç içe birleşerek en farklı tasarımı oluşturmaktadır. Ayrıca bu zincirlerden oluşan bileziklerde uç kısımlarına belirli aralıklar ile renk renk taşlar ilave edilmiştir. Spor tarzını sunması adına ise renkli iplerden oluşan ve bu rengarenk iplere saç örgüsü şeklinde şekil verilerek sonlandırılan tarzları sıkça göreceksiniz. Ayrıca bu ipliklerin ara kısımlarına zenginliği sağlamak ve daha şık hale getirmek amacı ile gümüşlerde ilave edilmeye çalışılmıştır. Genel stil olarak hem spor kıyafetler ile kullanılması hem de genç kızların gözde bilekliklerini meydana getirmesi sebebi ile zarif ve narin görünümlere vesile olmaktadır. Ayrıca size özel tasarım olması amacı ile de gümüş üzerine isim yazılabilen modellerde uygulanmıştır. Böylece eğer eşlerinize armağan etmeyi düşündüğünüz en değerli takı olarak seçebileceğiniz gibi eşinizin ismini yazdırabilecek ve bu guess bayan bilekliklerini daha değerli hale getirebilirsiniz.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Bazı modellerde ise sadece gümüşler kullanılmaya çalışılmıştır. Ayrıca bu gümüş tasarımlarında yine gümüşlere gayet şık şekiller ve figürler de uygulanmak istenmiştir. Mesela yapılan şekillerde ve motif olarak zarafet olarak yapraklar saçak şeklinde yapılmıştır. Bunlar dışında ise hayvan şekillerinden kelebekler gibi hanımların zevklerine hitap edecek düzey de uygulanmıştır. Örneğin ipler ile oluşan stillerde ise bu iplerin kenarlarına yine gümüşün şıklığını yansıtabilmek amacı ile farlı farklı figürler ilave edilmiştir.

Diğer şık tasarımlarını oluşturmak adına ise hem bileklik hem de saat dahil edilen tasarımlarda yapılmıştır. Böylece bileklik saat kullanım şansını da sunmuş olacaktır. Ayrıca saat bileklik görünümü ile de  österişli olmakla beraber görkemli bir şıklığı da sizlere yansıtmayı başaracaktır. Bu nedenle de gümüşler ile tasarlananlar gibi altınlardan oluşan ve hem altının hem de gümüşün güzelliğinin sergilediği modelleri de guess bayan bileklik modelleri ile göreceksiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.