Kadın, Kadınlar Sitesi

Boyundan Bağlamalı Bayan Elbise Modelleri

27.06.2015
3.063
Sponsorlu Bağlantılar
Boyundan Bağlamalı Bayan Elbise Modelleri

Yaz sezonunun bayan kadın giyim trendlerinden boyundan bağlamalı bayan elbise modelleri bu yeni yaz sezonunda oldukça iddialı şekilde karşınıza gelecek. Çünkü genellikle yaza özgü düşünülen tasarımlarda askıların boyun bağcıkları ile güzelleştirilmesi ve genel de kesim tarzının robalı olması sebebi ile yaz günlerinde sizleri şıklık ile gösterecektir. Zaten deniz sezonlarında hanımlar bu stillere ağırlık vermesinden dolayı bu günleriniz için en ideal elbise tarzını oluşturacaktır. Ayrıca boyundan bağlamalı olduğu için etek kesimlerine de ayrı bir görünüm kazandırma amacı ile hoşluk sağlanmış. Mesela balık eteklerin zarafeti sergilemesi sebebi ile özellikle abiye elbiselerde sıkça yer verilmiş. Özel gecelerde ve günlerde sizlerin üzerine şıklığı sunma amacı ile hem kumaşlar hem de kesimler farklılık içerisinde uygulanmış. Ağır elbise stillerinde ise danteller ve işlemelere ağırlık verilmiş. Bazen de yaz sezonları için şifon kumaşlar ön plana çıkarılmış. Mini etekler ise her iki tarza da ahengi sağlamak sureti ile dizayn edilmiş. Yani günlük ve abiye elbiseler de rahatlıkla kullanılan ve genç kızların kendilerine has imajları ile uygun görmüş oldukları modeller ile tamamlanmış. Örneğin mezuniyet gecelerin de veya bir çok farklı merasimler de tercih edilebilecek düzeyde tasarlanmış. Dekolteler ise ya sırt yada göğüs dekoltesi gibi her daim kullanılan şekli seçilmiştir.

Ama derin yırtmaçlar ile elde edilen dekolteler sayesinde estetik olmakla beraber şık dekolteler dahil edilmiş. Ayrıca modellerin oluşmasına yardımcı olan kumaşların kendine özgü şıklığı ön planda görülmesi amacı ile tarz ve modeller seçicilik edasında sonlandırılmış. Günlük boyundan bağlamalı elbiselerde ise kumaş şeklinde değerlendirilen stillerde hoş güzelliği elde edebilme adına kumaş bağcıklar enli ve büyükçe yapılmış. Yani oldukça büyük fiyonklar ile farklı bir imaj yaratılmak istenmiş.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Farklı olması için ise küçük bağcıkların yerini almayı başaran ve boyun kısımlarına sanki boğazlı görünümü kazandırılan elbiselerin farklılığı yansıtması zor olmamıştır. Yani dik yaka şeklinde yapılan ve bazende dantel gibi işlemelerin elbiselere eklenmesi yeni trendlerin oluşmasına katkıda bulunmuş. Genelde ağır modellerde fazlaca uygulanmıştır. Kısacası yaz elbise şeklinde rahatlıkla değerlendirebileceğiniz ve bu yaz aylarında size özgü şıklığı bulabileceğiniz modelleri içermektedir. Yepyeni ve son tasarımlardan oluşan bu katalog sayesinde kendi imajınızı yaratabilme imkanınız olacak.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.