Kadın, Kadınlar Sitesi

Dekoratif Modern Ev Dekor Objeleri

18.07.2015
7.657
Sponsorlu Bağlantılar
Dekoratif Modern Ev Dekor Objeleri

Evlerimiz bu şık aksesuar ile daha mükemmel bir görünüm kazanacaktır. Çünkü dekorasyon tasarılarında hangisi olursa olsun fark etmeden muhakkak dekoratif modern ev dekor objeleri ile muhteşemliği kazanmıştır. Sıkça salon dekorasyonu olmak üzere banyolar mutfaklar yatak odalarında yani her dekorasyona estetik güzelliği sağlamaktadır. Farklı ebatlarda yapılmış. Yani dahil edilmek istenen alanlara kusursuz şekilde uyumlu olması amacı ile bir çok ürünler farklı şekillerde ve figürler ile dizayn edilmiş. Zaten dekoratif ve modern olması adına biraz büyükçe yapılan modeller daha çok tercih edilmekte. Çünkü konsollar üzerinde veya salonlarda gözlere hitap etmesi amacı ile tasarlanmaya çalışılmış. Objeler ise tek parça halinde uygulanmış. Yani mesela hayvan figürlerinden atlar filler gibi meyve figürleri şekiller halinde yapılmış. Örneğin bu son zamanlar renk renk narlar muhakkak salonlarda ve mutfaklar da aksesuar olarak kullanılmakta. Mutfaklar için ise genellikle meyveler daha uygun görüldüğünden dolayı her meyve objelerde kullanılmıştır. Bazen de hasır sepetler veya tabakların iç kısımlarına yerleştirilmiştir. 

Böylece kırmızı elmalar üzümler gibi en çok sevilen meyveler ile süslenmiştir. Yapay tabaklar veya düz zeminler üzerine ilave edilen tasarımlarda oldukça çok çeşitler içinde sunulmuş. Ama tek parça olarak düşünülenler yani meyveler küçük ebatlarda olmakta ve isterseniz buzdolabı kapakları üzerine ilave edebileceğiniz nitelikte görülmektedir. Objelerden vazolar olmazsa olmazlardır. Çünkü evimizin her köşesini mutlaka çiçekler ile süslemeye çalışırız. İşte bu nedenle vazolar artık sürahi şeklinde yapılmakta ve dekoratif görünümlerle zenginleştirilmektedir. Yani çiçekleri sulama aşamasında yaptığınız anda kullanılmış olduğumuz malzemelerin görünümlerin de yapılmış.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Artık bu nedenle her objeyi hem aksesuar olarak hem de ihtiyaç duyduğunuz ürün şeklinde kullanabileceksiniz. Takım objeler de osmanlı işçiliği, çini işlemeler gibi ağır modeller olabilecek düzeydedir. İkili tasarımlarda ise kuğu ayrı bir güzelliğe sahip olması nedeni ile şık temalar şeklinde sunulmuş. Aynı şekilde güzellikler de ikili temalar da gözlere ve zevklere hitap eden çalışmalar olmaktadır. Ayrıca duvara monte edilenler ve raflar da dekoratifliği ve modernliği nedeni ile mutlaka seçimler de yer almayı başaracaktır. Küçük küçük şişelerin içlerine isterseniz canlı çiçekleri isterseniz yapay çiçekler yerleştirme imkanınız olacaktır. Yani çiçekler ile bütün görünen vazolar, saksılar farklı objeler evlerinizi şık hale getirecektir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.