Kadın, Kadınlar Sitesi

Elektronik Fotoğraf Çerçeveleri

03.07.2019
328
Sponsorlu Bağlantılar
Elektronik Fotoğraf Çerçeveleri

Elektronik Fotoğraf Çerçeveleri
Yeni ebeveynler, büyükanne ve büyük babalar, yeni evliler, öğrenciler ve uzak mesafede sevdikleri olan herkes için ideal bir hediye olan elektronik fotoğraf çerçeveleri klasik fotoğraf çerçeveleme alışkanlığınızı farklı bir boyuta taşıyor. Sevdiklerinizle olan fotoğraflarınızı ve videolarınızı güvenli ve kaliteli bir şekilde görüntülemenizi ve paylaşmanızı sağlıyor. Yüklediğiniz fotoğraf ve videolar slayt gösterisi olarak ekranda oynatılıyor. Aynı slayt gösterisinde binlerce fotoğraf sergileyebilirsiniz. Kendinize ya da sevdiklerinize hediye etmek için mükemmel bir seçim. En sevdiğiniz fotoğrafları ve videoları görüntülemek için usb bellek çubuğu veya sd kart takıyorsunuz. 32 gb’a kadar hafıza kartı destekleyen modeller var. 8 ila 15 inç arasında değişen yüksek çözünürlüklü ekran boyutu seçenekleri mevcut. Dokunmatik ekranla saniyeler içinde kurulum yapıp canlı fotoğraf ve videoların keyfini çıkarabiliyorsunuz. İlave olarak uzaktan kumandayla da yönetme seçeneğiniz var. Farklı slayt gösterisi geçişlerinden birini seçip tarihe ya da dosya türüne göre oynatın veya karıştırın.

Fotoğraflarınızın nasıl göründüğünü uzaktan kumandayla yönetebilirsiniz. Wi-fi özelliği olan modeller sayesinde ise bilgisayarınızdan çerçeveye fotoğraf aktarımı yapabilirsiniz ya da çerçeveden belirlediğiniz e-posta gruplarına fotoğrafları yönlendirebilirsiniz. 20’den fazla çevrimiçi uygulamaya erişebilirsiniz ve picasa, facebook, flickr, smugmug ve daha fazla uygulamada albümlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Telefonunuzu kullanarak da çerçevenizi yönetebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. İnternet üzerinden bağlantı kurabildiğiniz modellerde usb ve sd kartla uğraşmanız gerekmez. Sevdikleriniz doğrudan bağlantı kurup fotoğraf ve video paylaşımı yapabilir. Ayrıca wi-fi destekli modellerde bulut uygulamasıyla sınırsız depolama hakkına erişebiliyorsunuz.
Fotoğraflar dijital çerçeveye sığacak şekilde yatay veya dikey olarak otomatik kesiliyor ve boyutlandırılıyor. Aura uygulaması sayesinde yüz tanıma yazılımı en yakın ilişkilerinizi tanımlayıp otomatik olarak fotoğraf gönderebiliyor ya da hangi fotoğrafın ekleneceğini siz seçebiliyorsunuz. Çoklu ekran gösterim seçeneği de var. Bu özellik aynı ekranda 4 resmi görmenizi sağlıyor.
Ayrıca çeşitli ülkeler ve şehirler için hava durumu tahmini de alabilirsiniz. Saat ve takvim işlevleriyle önemli günlerinizi kaçırmazsınız. Elektronik fotoğraf çerçeveleri hareket sensörüyle odaya girip çıktığınızda çerçeve açılıp kapanır ve böylece enerji tasarrufu yapmış olursunuz. Yaklaşık 3 m içerisinde sizi algılayabiliyor. Işığı da algılayan modeller ışık söndüğünde uyku moduna geçiyor. Hoparlörü sayesinde fonda müzik de dinleyebiliyorsunuz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.