English Home Halı Modelleri

  • 09 Mayıs 2015
  • 15.068 kez görüntülendi.

Farklı sezonlarda muhakkak zemin dekorasyonu denilince halı modelleri ilk akla gelen ürünleri oluşturmaktadır. Mesela yazlık, kışlık ve hatta baharlık olmak üzere bir çok farklılığı simgeleyen halı modelleri ile karşılaşmaktasınız. Ama halı deyip geçmemek lazım. Çünkü ilk öncelik olarak kalite ve kullanım alanına hitap etmesi gerektiğinden dolayı sizlerin de zevklerine uyum sağlayacak tasarımlar öncelik sırasına göre ilklerde yer almaktadır. İşte bu nedenle de english home halı modelleri her zaman ki yaptığı gibi ilkleri ve şık tasarımları her halıya dizayn etmeyi başarmıştır. Bu şık tasarımları elde edebilmek için ise farklı desenler ve değişik ebatlarda uygulanmıştır. Çünkü her kullanım alanı ve mekanı farklı boyutlarda olmasından dolayı tercih esnasında bu gibi detaylara da dikkat etmeniz geriyor. Ama bu markanın sizlere sunduğu fırsatlardan birisi de şüphesiz ki her eve ve seçim yapmayı düşündüğünüz mekanlara ahengi sağlayacağından emin olabileceksiniz. Mesela salonlara özel olmakla beraber mutfak ve yatak odası gibi evinizin her köşesini ve alanını sadece english home halı modelleri ile sağlayacaksınız. Şimdilerde trend şeklinde gözlere yansıtılan tasarımlarda her gönülleri kazanan gül ve çiçeklerden oluşan desenlere ağırlık verilmiştir.

Nedeni ise bu stil de oluşan yani çiçekler ile bezenmiş halılar hem kullanılan zeminlere renk kazandıracak hem de çiçekler içerisinde ferah ortamların oluşmasına katkıda bulanacaktır. Ayrıca sezonun modası haline gelen kabartmalı halılar da bazen paspaslar da kullanılmaya çalışılmıştır. Özellikle banyolarınız için seçim yapacağınız zaman suya dayanıklı modeller her zaman ideal halı seçimleri oluşturacaktır. Hemen hemen herkesin gözün de pastel tonlar soft güzelliği yansıtmaktan geri kalmadığı için kullanılan desenlere de hoş güzelliği yansıtmıştır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Mesela lila veya açık tonlardan oluşan pastel tonları ile beğenileri kazanan ve trendi yakalamayı başaran ürünler ile karşı karşıya geleceksiniz. Oval ebatlar ise genel de mutfaklar da ve bazen de hol de kullanılmaktadır. Bu tarzlara da aynı şıklığı sunabilme adına desenlerle zenginlikler kazandırılmıştır. Yani artık evleriniz de sadece english home halılarının muhteşem görünümleri yansıtacak her modeli özgürce ve zevklerinize hitap edecek şekilde tercih edebilme olanağınız olacaktır. Çünkü bir çok farklılıkları ve yenilikleri halı modellerine yansıtması sayesinde tek seçenek halinde sizler de düşüneceksiniz.