Kadın, Kadınlar Sitesi

Zemin Kaplama Modelleri

06.04.2014
4.039
Sponsorlu Bağlantılar
Zemin Kaplama Modelleri

Günümüzde hemen hemen bütün modern evlerin zeminlerinde uygulanılan ve tercih edenlerin büyük memnuniyetini kazanan zemin kaplama modelleri oldukça popüler bir yere hakim olmaktadır. Bu uygulanan zemin dekorasyonunun hanımlara da büyük ölçüde yardımcı olması en büyük alternatiflerden ve kolaylık sağlamalarından dolayı gün geçtikçe evlerin her bölümünde kullanılmaya ve seçimlerde yer verilmeye devam etmektedir. Mesela salonlarınızın daha muhteşem ve bir o kadar da hem dekoratif hem de modern bir görünüm içerisinde bulunmasını arzu ediyorsanız eminim sizler de bu yeni hazırlanan tasarımlardan oluşan zemin kaplama modellerinden faydalanmak isteyeceksiniz. Çünkü artık günümüz de her şeyde üç boyutlu hazırlanan tarzlar ile karşılaşmanızdan dolayı bu zemin kaplama modellerinde de üç boyutlu tasarımlar ile kaçınılmaz bir hal alacaktır. Ayrıca bu tarz yani üç boyutlu zemin kaplama modellerinden tercih ettiğiniz zaman daha mükemmel ve daha gösterişli dekorasyonlara da imzanızı atmış olacaksınız. Bu sebeple de en çok salonlarda en çok tercih edilen ve zemine olduğu gibi salon dekorasyonlarını da yüksek düzeyde farklılık yaratan stiller en gözde modeller arasında yer almaktadır. Ayrıca bunlar sayesinde hanımlara eziyet haline gelen halı temizliği olsun kullanımı olsun bu gibi sıkıntıları ortadan yok ederek sadece bu zemin kaplama modellerini kullanmanız yeterli olacak ve sizlere ferah bir ortam sunmasını yanı sıra zaman açısından da kazanım sağlayacaktır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Salonlara ise genellikle farklı tarzlardan esinlenilerek uyarlanmaya çalışılmıştır. Bunlar arasından örnek olarak göstereceğimiz modellerden bir kaç tanesi çiçekler, rengarenk çizgiler yada göbek şeklinde yapılan ve hemen hemen bütün salonun zemini kaplayan tasarımları sayabiliriz. Seçimleriniz de uygulayacağınız odaların yani ister salonlar ister diğer odalarınızın ebadına uyum sağlayacak ve zemin kaplama modelinin uygulandığı zaman kendini rahatlıkla yansıtacak tarzlardan olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bu gibi hususlara dikkat ederseniz tercih ettiğiniz modeller kendini daha iyi sergileyeceği gibi  kullanılan alanlara da farklılık kazandıracaktır. Örneğin banyolar da biraz daha değişik ve banyoların temasına ahengi sağlayacak şekilde dizayn edilmeye çalışılmıştır. Bu sebeple de her odaya özgü olmasına dikkat edilmiş ve herkesin zevkine hitap edecek nitelikte olmasını sağladıkları gibi kullanılan zeminlere de değişimi yansıtması başarılı şekilde yapılmıştır. Artık sizler de bu büyük değişimi ve farklılığı yaratacak olan zemin kaplama modellerinden tercih etme zamanı geldi diye düşünüyorsanız hiç zaman kaybetmeden seçimlerinizi yapmalı ve en şık odalara kavuşmalısınız.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.