Günlük Tercih Edebilecek Saç Modelleri

  • 13 Nisan 2019
  • 3.628 kez görüntülendi.

Kadınlar her daim güzel ve şık görünme çabalarına girerler. Bu şık görünümde büyük rol oynayan saçlarını yapmaksa şık görünümün yanında eğlenceli gelmektedir. Fakat kadınlar her zaman aynı saç modelleri yapmaktan çok sıkılan bir yapıdadırlar. Bu yüzden saç modellerini günlük olarak değiştirler. Ayrıca acil evden çıkmanız gerektiğinde ise kolaylıkla yapılabilecek modelleri daha çok bilmeyi tercih etmektedirler. Herkesin bildiği üzere bayanlar evden çıkmadan önce muhakkak ayna karşısına geçerek saçlarını yapmaya özen gösterirler. İşe giderken, çocuklarımız okula giderken, gezmeye giderken, evden dışarı çıkarken her yerde farklı olmaya çalışırız. Fakat her gün farklı bir model yapmaya özen gösteririz. İşe giderken farklı bir model gezmelere giderken farklı bir model seçmekte bir hayli zorluk çekeriz. Günlük saç modellerini araştırmak ve öğrenmekse bizlere mutluluk vericidir. Bizlerde sizleri biraz daha mutluluk katmak için günlük kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri göstereceğiz.

Günlük Saç Modelleri Örnekleri

Günlük olarak tercih edilen başlıca örgü modelleri
Günlük yapılabilecek en kolay modellerden biri örgüdür. Örgüyü birçok kişi rahatlıkla yapıyor ve kullanıyor. Dağınık ve salaş saçlardan sıkılan kadınlar örgüyü çok tercih etmektedir. Örgü ile yapabileceğiniz modeller;
Balıksırtı: saçlarınızın alın tepesinden başlayarak 3 parçaya ayırın. Bildiğiniz örgü modeli yapar gibi örerek yanlardan ekleyin. Saçların ucuna kadar bu şekilde devam edin ve uç kısmını lastik toka ile bağlayın.
Topuz örgü: saçınızı enseden üç parçaya böl. Her birini tek tek örün. Ördüğünüz örgüleri uç kısımdan enseye doğru güzel bir şekilde kıvırın ve tel toka ile tutturun.

Kolay günlük topuz modelleri

Günlük olarak yapılabilecek kolay bir diğer model ise topuzlardır.
Ensede topuz: saçı kulak kısımlarından alta kadar kıvırın. Ensenin ortasından birleştirip toplayın. Ensede olan atkuyruğunu uç kısımlardan içe doğru kıvırın ve tel toka ile tutturun.

Tepede topuz: saçlarınızı başınızın tepe noktasında toplayın. Saçlarınızı bölümlere ayırarak topladığınız saçın etrafında dolayın. Biraz salaş görünüm isterseniz saçları açtırın.

Atkuyruğu modelleri

Rahat kullanımı olan bir diğer model atkuyruğudur. Atkuyruğu: saçlarınızı bir fön makinesi ile düzleştirin. Daha sonra kulak kısımlarını ayırın. Arkada kalan kısmı tepeden toplayın. Kulak kısmındaki saçları ister örerek isterse düz şekilde topladınız saça dolayın. At kuyruğu modellerini günlük kullanabileceğiniz gibi şık bir abiye ile de özel gecelerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. At kuyruğu modeline alternatif olarak

http://krishu.de/css/kaufen/index.html%3Fp=83.html

, su dalgası modelini de günlük yaşamınızda kullanabilirsiniz.