Kışlık Bayan Ev Terlik Modelleri

  • 09 Ocak 2014
  • 4.390 kez görüntülendi.

Bizler genellikle geleneklerimizi devam ettiririz. İşte en hoş olan geleneklerimizden birisi de tahmin edeceğiniz gibi dışarıda giydiğimiz ayakkabılar olsun terlikler olsun asla evlerimizin içerisinde giymeyiz. Bu nedenle de ayakkabılarda ki şık görünümleri ev terliklerinde de kusursuzca tasarlamışlardır. Ayrıca bir çok model de kullanılan ve kış aylarında sizlerin ayaklarını sıcacık tutacak olan içi tüylü veya dışı tüylü olarak hazırlanmıştır. Bu sebeple de yepyeni modeller içerisinde kışlık bayan ev terlik modelleri hazırlanarak sunulmuştur. Bazıları ise adeta abiye terlik olarak ta giyme olanağı sağlaması bakımından artık evlerinizde de şık görünümler elde etmenin rahatlığını bulacaksınız. Mükemmellikler yaratmak için topuklarda kullanılmıştır. En rahat hissedebileceğiniz topuk çeşidi hiç şüphesiz ki dolgu topuklu olacağından dolayı bu stillerde seçebilecek ve böylece hem rahatlığı ayaklarınıza sunarak çok şık görünümler elde edebileceksiniz. Ayrıca farklı tasarımlar yaratmak adına ise değişik stiller de ayak şekli verilenler olduğu gibi farklı şekillerde yansıtılan modellerde bir o kadar hoş olarak gözlere ve size hitap etmeyi başaracaktır. Arzu eden hanımlar isterlerse babet şeklinde görünüm verilmiş kışlık bayan ev terlik modellerini seçebileceklerdir. Bu tarz seçtiğiniz zaman evlerinizde de artık ayakkabı giymişçesine görünüm kazandırabileceksiniz.

Şimdi ise son zamanlar da nedense bayanlar olarak biraz gösterişe meraklı olduğumuzu kabul etmeliyiz. Çünkü bu şekilde tasarlanan modeller hep bizlerin ilgisini çekmeyi başararak tercih etmek zorunda kalırız. En güzel olarak ise bu ev terliklerinde uygulanmış olan tüylerle gösterişi yakalayarak figürler ile süslenenler oldukça fazla seçimlerde yer almayı başarmıştır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Ayrıca terliklerin üzerine güller çiçekler ilave edilerek bazıların da desen olarak ta kullanılmıştır. Bu çiçekler veya güller elde edileceği zaman bazen renkli tüller ile yapılmakta bazen ise kurdele veya başka aksesuarlar ile uygulanmaktadır. Sonuç itibari ile de hepsi mükemmel ve hepsi kusursuz olarak ayaklarınız da kendilerini sergileyecektir. Desenlerde leopar deseni, çiçekler, güller, çizgiler kullanılarak böylece sizlere renk renk desen desen modeller sunmayı başarmışlardır. Ev terliklerin yerine geçecek özelliklere sahip olarak ev botlarını da seçebilirsiniz. Ama terliklerin hanımlar tarafından ayrı bir özellik taşıması ve kendilerini bu modeller ile daha rahat hissetmeleri sebebi ile her zaman ilk tercih olmayı başarmışlardır. Ama eğer topuklardan yana seçim yapmak istemiyorsanız düz taban veya alçak topuklu olarak hazırlanan terliklerden de faydalanabileceksiniz. Yani her çeşit ve farklı modeller ile sizleri evleriniz de şıklığınızdan uzaklaştırmadan  kullanma imkanını sunarak özellikle kış aylarında en çok beğenerek giyeceğiniz terlikleriniz bu modeller olacaktır.