Kadın, Kadınlar Sitesi

Polaris Yazlık Bayan Ayakkabı Modelleri

25.07.2014
4.162
Sponsorlu Bağlantılar
Polaris Yazlık Bayan Ayakkabı Modelleri

Hanımları ve onların ayaklarını özgürlüğe olsun rahatlığa olsun kavuşturacak olan yine bu yaz sezonun da polaris yazlık bayan ayakkabı modelleri olacaktır. Çünkü hazırlanan her model de şıklığı bulmanızın yanı sıra sizleri daha rahat hissettirecek şekilde tasarlanmış olmasıdır. Genel de hemen hemen her ayakkabı modeline topuk ilave edilmiştir. Ama düz şekilde yani topuksuz olarak tasarlanan modeller de yine şıklık karşınıza çıkacaktır. Bu tarzları babet ayakkabı olarak göreceğiniz gibi biraz da olsa kundura tarzını yansıtan stiller de modellerin arasında bulunmaktadır. Özel ayakkabılar genellikle abiye ayakkabı modellerini oluşturmasından dolayı modelin detayı ve görünümüne dikkat edilmiştir. Mesela gösterişi sağlaması adına işlemeler ilave edildiği gibi bazen bilekten bağlamalı tarzlara öncelik tanınmıştır. Topuklar da mantar topuklar , dolgu topuklar , hasır topuklar ve her zaman görmeye alışmış olduğunuz ince topuklar sıkça kullanılmıştır. Böylece bu şık modeller ile her an kusursuz görünümler kendinize kazandıracağınız gibi zarafeti de sunmuş olacaksınız.  Ayrıca yapılan kombinleri de en iyi şekilde ve eksiksiz olarak tamamlama gibi düşünceniz var ise şte bu polaris yazlık ayakkabılar sayesinde başarılı olarak tamamlayacaksınız.  

Nedeni ise yapılan spor kombinler veya gösterişli abiye stilinden oluşan kombinleri tamamlamak amacı ile polaris yeterli olacaktır.  Zaten yaz ayların da ve günlük olarak seçilecek ayakkabılar da öncelik tanınan tarzları babetler oluşturacağından dolayı bu babetlerin üzerine de işlemeler yapılması sonucunda gözde ayakkabılar elde edilmiştir.  Ama bazen bu babetlerin üzerine desenler uygulandığı gibi sadeliğini ve hoşluğunu sergileyen stillere de yer vermeyi ihmal etmemişlerdir.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Her sezon kendini yenilemeyi başaran ve farklı modelleri sizleri sunmayı amaçlayan polaris sayesinde hem ayrıcalıklı ayakkabıları seçme şansınız olacağı gibi şıklığı da ayaklarınıza sunması bir o kadar kolay hale gelecektir.  Ayrıca yazlık ayakkabılar da amaçlanan rahatlığı yakalamak adına genellikle modellerin ön kısmı açık olarak yapılmış ve bazı modeller de kalın şeritler halinde üzerine ilave edilmiştir. Kafesli ayakkabılar yaz ayarın da sıkça aranılan stilleri oluşturmasından dolayı bu şekilde hazırlanan tasarımlar da olmaktadır. Renklerine gelince ise  kesinlikle her tonu ve her rengi bulacağınızdan dolayı imajınıza ve zevkinize kusursuzca hitap edeceğinden emin olabilirsiniz.  Daha bir çok özelliği bulunmasından dolayı sizlerin sadece denemesi yeterli olacağı gibi oluşan ve gözlere sunulan estetik güzelliği de böylece fark etmiş olacaksınız.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.