Kadın, Kadınlar Sitesi

Sonbahara Özel Bayan Ayakkabı Modelleri

21.09.2013
2.102
Sponsorlu Bağlantılar
Sonbahara Özel Bayan Ayakkabı Modelleri

Her mevsime özel ayakkabılar tasarlandığından dolayı bu sonbahar sezonuna büyük özen içerisinde sonbahara özel bayan ayakkabı modelleri hazırlanmıştır. Bu modeller hazırlanırken renk ayırımı yapılmadan her renk kullanılmıştır. Ayırca sonbahara özgü olması açısından bazı modelleri önü ve arkası olarak hazırlanmış ve bazılarında ise önü açık olarak düşünülmüştür. Böylece adeta sizlerin ayağına yaz esintisi estireceği gibi sonbaharında birazda olsa yansıtmaya çalışmışlardır. Özellikle abiye ayakkabı modeli olması içinde renkli taşlar ile donatılarak gece elbiselerine uyum sağlamasına dikkat çekmişlerdir. Aksesuar olarak ise ayakkabıların üzerine veya yan kısımlarına gösterişli çiçek motifleri ilave edilerek ayakkabıların görünümlerine ağır görünümler verilmişlerdir. Böylece bu sayede giyeceğiniz elbiseler ile ayakkabılarınız bir bütünlük içerisinde görünecek ve bambaşka bir zerafet içerisinde kendinizi bulacaksınız. Eğer günlük tarzında dilediğinizde sadeliği bozmadan günlük kıyafetleriniz ile ahengi yakalayacaksınız. Hanımların kusursuz görünümler elde etmeleri için ayakkabı seçimlerinin büyük önem taşıdığını vurgulamakta fayda var.

Çünkü elbiseler veya kıyafetler ne kadar şık olursa olsun tercih ettiğiniz ayakkabı abes bir şekilde görünürse çok zor durumlar ile karşılaşmanız kaçınılmaz olacak ve bu nedenle de hoş olmayan durumlarla karşı karşıya gelmeniz sizleri üzecektir. Bu yüzden de her zaman ister günlük yaşamınızda ister özel gecelerinizde elbiselerinize verdiğiniz özeni mutlaka ayakkabılarda da göstermeli ve şıklığı aynı zamanda da modayı yakalamalısınız.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız

Kesinlikle bu sonbaharı yaşadığımız şu günlerde sizler için hazırlanan bu ayakkabı modellerine bakmadan tercihlerinizi yapmayınız. Bu sezonda da sivri burunlu ayakkabılar modasını yaşatacağı için bu ayakkabıda da sivri burun kullanılmıştır. İstenilen görünümü kazanması için ise ayakkabının her tarafının zımbalar ile süslenmesi ve ilave edilen zımbalarla da çiçek görünümü verilmesi aranılan model olmasına neden olmuştur. Zaten ince topuğu ve sivri burunu ile farklı bir şıklıkta görünüm kazanarak abiye ayakkabısı arayışı içerisinde olan hanımların kurtarıcısı olacaktır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.