Kadın, Kadınlar Sitesi

Tifanny Bayan Tişört Modelleri

15.05.2013
4.033
Sponsorlu Bağlantılar
Tifanny Bayan Tişört Modelleri

Özellikle spor kıyafetlerinin tamamlanmasına yardımcı olan bayan tişörtleri bu günler de en çok giyinilen giyimlerden birisidir. Çünkü hanımlar havaların sıcaklaması nedeni ile daha hafif olmasına dikkat ettikleri gibi şıklığı da aramaktadırlar. İşte bu yüzden hem kalite hem de güzel modelleri bulabilecekleri bir adres haline gelen tiffany bayan tişört modellerinden yana seçimlerini kullanarak arzuladıkları güzelliklere kavuşmaktadırlar. Bu tişörtleri her çeşit pantolonlar olsun veya etekler ile kombine edildiğinde şık spor tarzı kıyafet eden hanımlar kendi zevklerine göre hiç bir şekil de sıkıntı çekmeden giyinebilmektedirler. Mesela resim armalılar da değişik figürler ve resimler ile başarılı bir şekil de resimlenerek harika görünümler kazandırmışlardır. Sade olanlar da ise bazılarında tek bir renk ile klasik kesimler seçilmiş ve hoş modeller elde edilmiştir. Biraz daha kendini gösteren tişört istediğiniz zaman ise parlak kumaşlardan yapılan ve farklı renkler ile tamamlananlar da diğer modellerden geri kalmamaktadır. Mesela keten pantolonlar ile ahengi sağlayan renkler ile hazırlananlar da genellikle sadeliğe yakın modeller ile yapılmıştır.

Genç kızlar için ise tişört kenarlarına veya tişörtün alt kısmına modeli bozmayacak tarz da püsküller veya saçaklar eklenerek değişikliği sevenler için tasarlanmıştır. Kısa modellerin yanında uzun veya tunik şeklinde olanlar da taytlarınız veya dar kesimli etek veya pantolonlarınız için vazgeçilmez olacaktır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Kol kesimlerin de ise düşük kol kısa kol ve askılılar daha bir ön planda tutulmuş ve yazı rahat geçirmeniz için sizlere sunulmuştur. Yaz damgasını vuracak ve yeni trend oluşturacak bu tiffany bayan tişört modelleri ile sizler de ayrıcalıklı olmanın farkına varacaksınız.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.