Nako Bayan Örgü Kazak Modelleri

  • 01 Ekim 2014
  • 11.413 kez görüntülendi.

Hanımların üzerinde kış sezonunun başlaması dolayısı ile kazakları görmekteyiz. Özen içerisinde örülen bu kazakların muhakkak bir şıklığı yansıtacak derecede olması gerekmektedir. Çünkü bazen eteklerin üzerine kombin edildiği gibi bazende pantolonlar ile hoş görünümler kazandırılabilmektedir. Bu sebeple de verilen emeklerin değerlendirmesi için olsun hoş bir güzelliği elde edebilmek amacı ile olsun mutlaka örgü dantel işleri modellerinde sıkça kullanılan nako bayan örgü kazak modelleri ile yapmanız lazım. Sebebi ise nako nun örgü ipliklerinin hem kaliteli olması hemde kullanılan renklerin asla deforme olmadan ilk gün ki rengini korumasıdır. Böylece her daim gönül rahatlığı içerisinde dilediğiniz ve yamayı düşlediğiniz kombinlerin daha mükemmel görünmesine yardımcı olabileceksiniz. Ayrıca ipliklerin renginin her tonda yapılması ve bu sayede ister rengarenk kazaklar öreceğiniz gibi isterseniz tek renk olarak seçerek düz örgü veya motifler ile şıklandırılan bayan kazakları elde edebileceksiniz. Genellikle biraz daha abiye kazak stillerin de kullanılan tek renkler en parlak tonu ile hazırlanmıştır.

Çünkü bu sayede de parlak ipliklerin gösterişli görünümü ile birlikte verilen motifler daha çok gözlere dikkat çekecek tarzda modellerin yaratılmasına imkan tanımaktadır. Örneğin bej rengi ile işlenmiş bir kazakta motifler daha küçük yapılarak ve stil olarak ise dar kesim şeklinde tamamlanarak sonlandırılmıştır. Bu nedenle olsa gerek hanımlar daha zarif görünmeyi başararak kendilerine hem renk kazandırdıkları gibi zenginlik içeren kombinlere de kavuşmuş olmaktadır. Ayrıca spor kazakların oluşmasını sağlayan faktörlerden olan geniş kesimli modellerin bazılarında salaş kazak görünümü kazandırılarak örülmüştür.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Genel de kot pantolonlar veya spor eteklerin vazgeçilmez bir parçası halinde görmenize olanak sağlamıştır. Yani artık kış aylarında kıyafetler ve giyim konusunda hem doğru tercih olan ve hem de görünüme bütük katkı sağlamayı başaran kazaklar sizlerinde yapacağınız kombinlerin kurtarıcısı haline gelecektir. Zaten nako markasının hanımlar tarafından en çok aranılan hale gelmesinden dolayı kendileri için örecekleri kıyafetleri bu markayı seçerek temin ettikleri gibi çocuklarına veya beylere de nakonun güzelliğini sunmayı başarmışlardır. Çünkü her konu da kendini en iyi şekil de kanıtladığı ve yansıttığı gibi şıklığı ile de kendisini sergilemeye devam edecektir. Ayrıca her modelin uygulanması için en uygun örgü ipliği olması da en büyük avantaj haline gelmesine neden olacaktır.