Nako Bayan Fular Modelleri

  • 26 Kasım 2014
  • 6.056 kez görüntülendi.
Nako Bayan Fular Modelleri

Yaz aylarında aksesuar olarak kullanılan ve kış aylarında ise örgü dantel el işleri ile zenginleştirilerek örülen bayan fularları nako örgü ipliklerinin kullanılması sonucunda ayrı bir şıklık kazandırılmaktadır. Çünkü nako bayan fular modelleri gösterişli olmasının yanı sıra nako nun yansıttığı mükemmellik içerisinde üzerinizde yer alacaktır. Bu özel modellerin ise tığlar ile örülmesi sayesinde zarafeti bulma ve üzerinize yansıtma ise daha kolayca tein edebilmeniz için yardımcı olacaktır. Mesela yaz aylarında kullanılan fularlara bir göz atarsanız he modeller hem de modeller kullanılması düşünlen motifler daha zarif ve daha çok yaza özel nako örgü iplikleri ile elde edilmektedir. Ama kış aylarında ise nako örgü ipliklerinin biraz daha kalınca olması sayesinde hem kış aylarında sıcaklığı hissetmenize imkan tanıyacağı gibi kıyafetlerinize olduğu gibi sizlere de şıklığı yansıtması da kaçınılmaz olacaktır. Mesela her kıyafete uyum sağlamasının sebepleri arasında ise renklerin büyük ölçüde etkisi olmaktadır. Çünkü sade renkler ile temin edebileceğiniz gibi bir çok renklerin dizayn edilmesi ve motiflerinde bu bir çok renkler ile yapılması nedeni ile en zengin ve en rengarenk bir nako bayan fuları elde etmenize imkan tanıyacaktır.

Günümüz de ise en çok tercih edilen modellerden birisi de gösterişi ile herkesi hayran bırakan ve kenar kısımları kıvrımlar oluşturularak fırfır görünümü kazandırılan nako fular oluşturmaktadır. Çünkü bu fırfırlar zaten estetik güzelliği kendilinden kazandırdığı gibi kullanılan renginde büyük katkısı bulunmasından dolayı şıklığı da yansıtması her zaman sergilemesine yardımcı olacaktır. Diğer bu markanın sunduğu modellerde ise bir çok figürler verilmeye ve yansıtılmaya çalışılmıştır. Mesela bu fularların orta kısımları düz örgüden oluşarak uç kısımlarına renkli iplikler ile şekil ve farklı motifler uygulanmak istenmiştir.

Ayrıca bazende bunların diğer bir özelliği olan ise rahatlıkla biraz büyükçe yapılan fuların adeta baş örtüsü şeklinde kullanma şansınız da olacaktır. Yani her modeli sizler kendi zevkinize hitap edecek şekilde en şık hali ile değerlendirebilme olanağını bulacaksınız. Ayıca aynı şekilde bir omuz şalı görünüm kazandırabilir ve omuzlara dizayn edilerek zarafeti de yakalayacaksınız. Kısacası her nako bayan fuları zarafeti olsun zarifliği olsun sizlere sunacağı gibi kullanım açısından da bir çok özellikleri sizlere kazandıracağından emin olabileceksiniz.