Kadın, Kadınlar Sitesi

El Örgüsü Bayan Eldiven Modelleri

25.11.2013
4.757
Sponsorlu Bağlantılar
El Örgüsü Bayan Eldiven Modelleri

Kış aylarında bayanların o narin ellerini soğuklardan koruyan eldivenler kış aylarının gelmesi nedeni ile hanımların ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar. Her kış sezonunda hoş değişiklikler ile birbirinden mükemmel şekilde örülmektedir. Eğer sizler örgü işlerinden kendinizi biraz uzak tutuyorsanız örmenize gerek kalmadan satış mağazalarından temin edebilirsiniz. Ama kendiniz ördüğünüz zaman daha çok hoşunuza gitmesinin yanı sıra beğenerek ve kendi ellerinizin marifeti sonucu örülen el örgüsü bayan eldiven modellerini daha çok sıklıkta kullanmak isteyeceksiniz. Artık eldivenlerde de farklılıklar yaratılarak parmak uçlarının daha rahat etme imkanını sağlayan modeller sizleri rahatsız etmeden kullanma imkanını sunacaktır. Mesela kırçıllı iplikler ile muhteşem görünümlü bir bayan eldivenini öreceğiniz zaman isterseniz model veya motif ilave etmeden kırçıllı ipliğin kendi güzelliği ile düz örgü şeklinde yapabilirsiniz. Ama özellikle genç kesimler daha rengarenk ve göze çarpan modellere yoğunluk verdiklerinden dolayı canlı renkler ile hem motif verilerek hem de düz örgü şeklinde işlenenler ellerinize zarifliğin yanında soğuklardan koruyacak olması tercih etmenizi sağlayacaktır. Başka bir örnek isterseniz eldivenlerin üzerine aksesuarlar ilave ederek değişimi sağlayabilir ve gözle görülür mükemmellikler katabilirsiniz.

Bunlar en çok beğenilen çiçek, gül motiflerinin yanında yer alan sevimli figürler, sevilen hayvan resimleri gibi eklemeler yapabilirsiniz. Ayrıca sadece el bileğinize göre değil daha uzun şekilde örülenler de en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.
Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Unutmayınız ki sizleri soğuklardan koruğu kadar ayrı bir şıklığı size ve kıyafetinize katkıda bulunarak sizlerin vazgeçilmezi haline gelecektir. Motif arzu etmeniz zaman ise düğmelerden, boncuklardan, taşlardan da yararlanabilir ve farklı modeller yaratabilirsiniz. Çünkü örgü işlerinde hem örgüyü hem de modeli daha gösterişli kılan ve modele renk katan aksesuarlardan sizlerde kullanarak ayrı bir moda yaratabilirsiniz. Bunların yanı sıra mesela takım şeklinde düşünürseniz atkınızı, boyun bağınızı, ve hatta berenizi de aynı şekilde işleyerek muhteşem bir stili sahip olarak kışa kendinizi hazır görebilirsiniz. Düğmeler son günler de hanımların kıyafetlerinde ve aksesuarlarında her zaman kullanılmakta olduğundan dolayı renkli veya figürlü düğmeler ile eldivenlerin üzerine yerleştirdiğiniz de kusursuz görünümler sergileyebilirsiniz. Düğmeler gibi kurdeleler de farklı stiller yaratılmasına neden olacağından bir çok alternatiflerden yararlanarak ve yaratıcılığınızı ön planda tutarak mükemmellikler elde edebilirsiniz. Saçakları ve püskülleri eldivenlerde de kullanan hanımlar modellerin daha zengin görünmelerini sağlayarak her eldivenin ayrı bir özellikte olmasına olanak vermişlerdir. Modellerin çok olması ve ayrı bir şıklık sergilemesi sebebi ile her birinde ayrı bir güzellik bulacaksınız.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.