Kadın, Kadınlar Sitesi

Yazlık Bayan Asimetrik Elbise Modelleri

25.06.2015
3.163
Sponsorlu Bağlantılar
Yazlık Bayan Asimetrik Elbise Modelleri

Değişik imajları üzerimize yansıtabilmek için bazen farklı kesimlerin kullanıldığı bayan kadın giyim modelleri ile elde etmeye çalışırız. İşte bunlara en güzel örnek niteliğinde hazırlanan ve son tasarım olarak karşımıza çıkan yaz sezonuna özel yazlık bayan asimetrik elbise modellerini önerebiliriz. Çünkü bu asimetrik kesimin en büyük özelliği olan ön kısımlar kısa olmak üzere arkası uzunca kesimden oluşmakta. Böylece istenilen düzeyde estetik güzellik olsun şıklık olsun gayet gözlere ve zevklere hitap edercesine üzerinizde yansıyacaktır. Elbise modellerinin üzeri ise kuşkusuz ki askıların uygulandığı ve her birinde değişikliği oluşturacak mükemmellikte dizayn edilmiştir. En çok sıklıkta ip askılar gibi kalın askılardan oluşan ve bazende kolsuz elbise şeklinde hazırlanan stillerde bulacaksınız. Ama özel abiye elbiselerde sıkça tercih edilmekten geri kalmayan straplez en hoş şıklık ile hazırlanmış. Bu nedenle de yaz kumaşı seçimlerinde yer alan şifonlar oldukça fazlaca kullanılmış. Böylece hafifçe dizayn edilen ince pileler veya kalın pileler sayesinde dökümlü görünümlerinde elbiseler tasarlanmış. Zaten şifon kumaşların sezonu olarak bilinen ve tasarımcılar tarafından yaza özgü sezonlarında ilklerde yer alan stillerin çoğunluğunda yer almayı başarmaktadır. Desenli kumaşların her zaman sunulan elbiselere fark yarattığını bilmekteyiz.

Mesela bir çok farklılık taşıyan tarzların ekseriya uygulaması ve göz alıcı güzellikler ile bulmamızdan dolayı her bayan gibi sizlerinde ilgisini çekecektir. Örneğin ebruli veya pastel tonlarından oluşan desenler ile mükemmelliği aynı zamanda da kusursuzluğu sergilediğini fark etmiş olacaksınız. Ayrıca renk seçimleri de özen istemektedir. Çünkü muhakkak sizlerde tercih edeceğiniz elbise modellerinin görünümüne en büyük özelliği kazandıran renk tonlarının günün ve sezonun trend renklerini oluşturan tonlarda seçmeye özen göstermeniz gerekmekte. Mesela yaz olması dolayısı ile bu yaz sezonu renginden düşünülen turkuaz gibi açık tonlarda oldukça rövanşta. Bunlara ilaveten ise pudra rengi, pembe tonlarda beğenilenler arasında yer almaktadır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Salaş stiller de ise küçük değişimler uygulanmış. Örneğin straplez kesimler de üzeri kalınca bant şeklinde yapılmak şartı ile geniş kesim ile model tamamlanmış. Böylece hoş olmakla beraber rahatlığı hissedeceğiniz ve tam olarak yazlık bir elbise şeklinde değerlendirme fırsatını yakalayacaksınız. Ayrıca uygulanan desenin ise modele kazandırdığı estetiklik sayesinde yine şıklığı elde etmeniz kolay hale gelecektir. Yani kesim olsun desenler olsun mutlaka modeli tamamlayan özellikler içerisinde olması gerekmekte. Kısacası bu yaz renkli ve muhteşem tasarımlar sizlerin zevklerine sunulmuş.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.