Kadın, Kadınlar Sitesi

Yazlık Bebek Patik Modelleri

13.05.2015
8.472
Sponsorlu Bağlantılar
Yazlık Bebek Patik Modelleri

Genellikle ev içi kullanıma uygun olan örgü dantel işleri modellerinde patikleri sıkça bebekler adına tercih yaparız. Kış aylarında bebeklerin ayaklarını soğuklardan korumayan patikler yeni örgülerin tasarımları sayesinde artık onlara yazlık bebek patik modelleri şeklinde sunulmuştur. Ayrıca yaz aylarında bu modeller onlar için hem patik görevini yerine getireceği üzere hem de adeta ayakkabı şeklinde de bebekleriniz için seçebileceksiniz. Çünkü yazlık bebek patiklerin ön kısmı ayakkabı görünümünde örülmekte ve şık bağlama tarzları ile modeller tamamlanmıştır. Bir çok örgülere ya örgü aksesuarı dahil ederek hoş güzellikler içermesine olanak sağlarız yada boncuk gibi farklı süslemeler sayesinde özellikler kazandırırız. Sizlerin bebeğinize veya bebeklere seçeceğiniz patiklerde ise mesela boncuklar yerine taşlar veya boncuk çeşitlerinden modele en uyumlu seçenek ile zenginlikleri kazandırma olanağınız olacaktır. Ayrıca ayrı örülen ve tığ yardımı ile elde dilen zarif estetik motifleri ilave edebileceksiniz.

Örneğin küçük küçük çiçekler olmak üzere bazende hayvan figürleri eklenmesi neticesinde oldukça şıklığı yakalayan ve onlara özgü patik modelleri yaratabilirsiniz. Ama özel ve şık modeller için ise dantellerden uygulananlar görünümü ile mükemmelliği yakalamıştır. Şöyle ki renk renk dantel iplikleri ile tercihlerde bulunabileceğiniz ve bağlama tarzı olarak ise renkli kurdeleler ile sağlanan modeller adeta görülmeye değer kazandırılan tarzı ile seçeneklerinizde yer alacaktır. Kurdele haricinde ise örgü ipliklerini saç örgüsü veya farklı örgü şeklinde dizayn ederek patiğin bağlama tarzına hoşluğu sunabilirsiniz. Kuşkusuz ki erkek ve kız bebekler için farklı ve değişiklik içeren modeller şeklinde yeni örgüler ile tamamlanmıştır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Mesela artık erkek bebekler için mavi rengin hakim olmadığını göreceksiniz. Çünkü mavilere ilave olarak yeşil tonlar beyaz gibi her rengin oluşmasına fırsat verilmiştir. Aynı özelliklerde kız bebeklere sunulması neticesinde artık bebekler adına seçimler de kısıtlama olmaksızın her tarza ve her renge yer verildiğini sizlerde fark edeceksiniz. Ayrıca ayakkabı niteliğinde görünümlerde sandalet veya yazlık ayakkabı amaçlı kullanım şansını sunabilme adına örgü iplikleri ile bant şeklinde uygulamalar yapılmıştır. Ama bu modellerde asla bebeğiniz rahatsızlık hissi duymadan ve özgürce hareket edebilme şansını yakalayacaktır. Zaten onlar için en önemli unsur her zaman rahatlığı sunabilecek özelliklerde modelleri seçebilmektir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.