Yeni Moda Gelin Çiçekleri Modelleri

  • 22 Ocak 2015
  • 3.841 kez görüntülendi.

Yeni moda gelin çiçekleri görülmeye değer güzellikte olmaktadır. İnsanın içini açan çiçekler renk tonlarının uyumu ve havalı  yapıları ile ilgi çekmeyi başarmış bir tasarımlardır. Birbirinden farklı renk seçenekleri ile gelinlerin tamamlayıcı aksesuarı haline gelen gelin buketleri artık özel olarak yapılmaktadır. Son dönemlerde ise canlı çiçekler çok dikkat çekmektedir. Sizler aralarından ne tarz çiçek istiyorsanız onu tercih edip ister tek renk isterseniz de aralarına farklı renkler katarak modern bir hale getirebilme imkanına sahip olacaksınız.  Yeni sezonda gelin çiçekleri aslında özel yapım olan çiçeklerde çok karşımıza çıkmaktadır. Özel el yapımı olan gelin çiçeklerinde taş detayları dikkat çekmektedir. Gelinliğiniz sade ise bu tarz bir çiçek buketi ile gelinliğinizi hareketli bir hale getirebilme imkanına sahip olacaksınız. Bahar aylarında evlenecek olan bayanlar kullanacağınız gelin buketi taze çiçekler ile renk katılmış ve kokusu ile de beğenileri kazanmış çok havalı tasarımlardır. Birbirinden farklı renk seçeneklerine sahip olan yeni moda gelin çiçekleri kullanışlı olması ile de ilgi çekmektedir. Orkide çiçek asilliği ile bilenen havalı ve tarzı olan bir çiçektir. Eğer düğününüz açık bir alanda olacak ise yoğun orkide çiçeklerin bir araya gelerek kombine olduğu çiçek buketi çok havalı olan yeni sezon tasarımıdır.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Beğenileri ve şıklıkları ile ilgi çekmeyi başarmış olan modern tasarımdır. Sade beyaz bir gelin çiçeğinizin ortasından çiçek şeklinde parlak taşlar ile süslenmiş olan çiçek detaylarının metal olması ile renklerin ne kadar uyumlu ve gelin buketinin ne kadar havalı olduğunu gördüğümüz yeni sezon tasarımı ile ilgi çekmektedir. Beyaz laleler yeşil yaprakları ile birleşince ortası sade ve havalı olan bir gelin buketi çıkmaktadır. Tarzı ve modern yapısı ile kesinlikle bayanların beğenisini kazanmayı başarmış yeni sezon tasarımıdır. Farklı çiçeklerin mor tonlarının bir araya gelerek kombine olduğu gelin buketi ferahlığı ifade etmektedir.

Sade beyaz olan gelinliğinize renk katabilir ve sevdiğiniz canlı çiçekleri elinizde taşıyabilirsiniz. Aslında bayanların bazıları kına gecelerinde kırmızı gelin buketi tercih ederken düğünlerinde ise açık renklerde olan gelin çiçek modelini tercih etmektedirler. Aralarında olan fark ise renk kombinlerinin ne kadar havalı olduğunu gördüğümüz yeni sezon tasarımıdır. Pembe tonlarının bir arada kullanıldığı çiçek buketi tam bayanları ifade eden bir gelin buket modelidir. renklerin ne kadar havalı ve her bayanın sahip olmak isteyeceği çok güzel bir gelin buket tasarımıdır. Birbirinden farklı renk seçeneklerinde olan çok havalı ve renk kombinleri ile ilgi çekici olan yeni moda gelin çiçekleridir.