Kadın, Kadınlar Sitesi

Altınbaş Bayan Yüzük Modelleri

29.04.2015
4.322
Sponsorlu Bağlantılar
Altınbaş Bayan Yüzük Modelleri

Genellikle beyler özel günlerde eşlerine vermiş olduğu değeri bir kat daha fazla dile getirebilme adına yüzük ve takı modelleri ile değerlendirmeye çalışmaktadırlar. Ama gözde ve popüler olan markalar ile sunulan ürünler her zaman öncelik sırasında ilkleri oluşturması kaçınılmazdır. Bunlara en şık ve en güzel örnek olarak ise altınbaş yüzük bayan yüzük modelleri doğru seçimlerin adresi haline gelmiştir. Çünkü bayanların gönüllerine taht kurmayı başaran ve markası olsun kalitesi olsun modellerine aksettiren şeklinde dizayn edilmiştir. Eğer sizlerde özellikle bayanların özel günlerini taçlandırmak isterseniz muhakkak altınbaş yüzükleri ile yapmalısınız. Nedeni ise tak taşlı tasarımlarında bazen pırlanta kullanılmış bazende en değerli taşların işlenmesi sonucunda onlara sunulmuştur. Ayrıca figürlerin yer aldığı ve bazılarında ise anlamca değerlere sahip olan şekli ile gözlere sergilenenlerde sıkça beğenilerin arasında yerini almıştır. Genellikle bayan yüzük denilince ilk akıllara gelmeyi başaran tarzlarda tek taş olmasından dolayı en özel tasarımların bunları oluşturmasına ağırlık verilmiştir. Ama zarifliği yakalayan ve çiçeklerin olsun hoş figürler ile şekillendirilen görünümü ile her zaman sizlere de zarifliği estetik güzellikler ile sunmayı başaracaktır. 

Mesela hepimizin için vazgeçilmez olan kuşkusuz ki sonsuzluk sembolü veya kalp şekilleri ile ışıl ışıl parlayan yüzükler olması sebebi ile beylerin onlar adına tercihlerini bu tasarımlar oluşturuyor. Yani anneler gününe özel doğum günleri veya evlilik yıl dönümlerinde beyler tarafından seçilen ve bayanlara değeri ve kalitesi ile birlikte sunulan altınbaş yüzükleri trendini devam ettirmektedir. Özel günler haricinde ise günlük kullanımlara uyum sağlaması amacı ile minyatür şeklinde hazırlananlar ile karşılaşacaksınız.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Bazen hayvan figürleri ve şekli ile değerlendirilmesi sonucunda elde edilmiştir. Mesela kelebekler yusufçuk gibi ilk olarak gözlere daha sonraları ise zevklere hitap edercesine hazırlanmıştır. Kısacası sizler de bu eşsiz güzellikler içerisinde yer alan modelleri eşlerinize yansıtabilmesi amacı ile kataloglarda yer alan ürünleri incelemelisiniz. Ayrıca eşlerinize armağan edebileceğiniz gibi annelerinize veya değer verdiğiniz hanımlara da sunabilme şansınızda olacaktır. Nedeni ise her bayana hitap etmesi ve modellerinde değişimler yaratılan tarzı ile uygulanmasıdır. Özellikler kazandırabilme adına ise isimlerin baş harflerinin yer aldığı veya isimlerin yazıldığı yüzükleri de seçebilme olanağınızda olacaktır.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.