Kadın, Kadınlar Sitesi

Dekoratif Berjer Modelleri

30.05.2014
3.641
Sponsorlu Bağlantılar
Dekoratif Berjer Modelleri

Salonlar da artık bulunması gereken mobilya çeşitlerinden olan berjerler gün geçtikçe daha çok tercih edilerek salon dekorasyonlarına yardımcı olmaya devam etmektedir. Ama bir modernlik veya farklı bir güzelliği salonlara kazandırmak istiyorsanız seçimlerinizi dekoratif berjer modellerinden yana kullanmalısınız. Çünkü bu tarz modellerin adeta yeni bir şıklık ve bunun yanı sıra dekoratif bir güzellik sunmasından dolayı bunlara daha çok ağırlık verilerek hazırlanmaktadır. Bazı seçimlerin ise farklı olması sebebi ile de bazen tekli berjerler yapılmakta bazen ise çift berjerler yapılarak tamamlanmaktadır. Mesela çift tasarlanmış olan berjerlerin çoğunda yan yana gelmelerinden dolayı bir bütünlük içerisinde görünmekte ve bu sayede de daha özel bir estetik güzellik kazandırmayı başarmaktadır. Ayrıca berjerlerin dekoratif bir özellik kazandırmak amacı ile de genellikle şekilleri olsun modelleri olsun değişik figürler şeklinde yapılmaktadır. Mesela bir kaç model de çiçek şekli verilerek sonlandırılmış bazılarında ise desenlerden uygulanması sonucunda modernlik kazandırıldığı gibi gözlere hoşluk sergilemeyi de ihmal etmemiştir.

Uygulanmış olan desenlerin özen içerisinde seçilmesi ve desenlenmesine dikkat edilmesinden dolayı kusursuz tasarımlara da imza atmayı başardığını göreceksiniz. Desenlerde ise çiçekler sıkça kullanılmış olsa da daha farklı modeller yaratmak amacı ile de örneğin star sanatçılar şehirleri anlatan ünlü yerleri gibi resimlemelerde yapılmıştır. Yani salonlarınızda veya evleriniz de görmek istediğiniz sanatçıları veya şehirleri en iyi şekilde evlerinize yansıtmayı başarmalarından dolayı değişik desenler ile karşılaşmanızada olanak sağlanmıştır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Ayrıca bahar temaları gibi bizlerin her zaman görmeyi umduğu desenlere de yer verilmiştir. Berjerlerin üzeri muhteşem şekilde yapıldığı gibi bunların ayak kısımlarına da özellik kazandırmayı ihmal etmemişlerdir. Eğer biraz nostalji veya geçmişte kullanılmış olan ahşap oymaları ve işlemeleri de mükemmellik içerisinde uygulamışlardır. Ama metal ayaklar gibi farklı tarzları oluşturmak ve sizlere sunmak adına bu gibi stilleri de kullanmışlardır. Zaten seçilecek olan berjerlerin diğer salonlarda yer almış olan mobilyalar ile de uyumu ve ahengi yakalaması sağlanmasından dolayı bir bütünlük içerisinde görünümü sağlayacak düzeyde hazırlanmıştır. Ayrıca salonlara bir renk ve bir zenginlik katmasından dolayı sizlerde mutlaka tercih etme fırsatını kaçırmak istemeyeceksiniz. Ama evlerinizde başka mekanlarda da kullanma şansını değerlendirme olanağına da sahip olacaksınız. Yani evlerinizin her köşesine uyum sağlaması sayesinde yapılan tercihin memnuniyetini hissedeceksiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.