Kadın, Kadınlar Sitesi

Makyaj Masası Modelleri

03.01.2014
4.069
Sponsorlu Bağlantılar
Makyaj Masası Modelleri

Küçük makyaj sırları ile hanımlar güzelliklerine güzellik katmaktadır. İşte bu kusursuz makyajları yapabilmeleri için de muhakkak ki modern ve rahat bir şekilde makyajlarını uygulamaları için makyaj masalarına ihtiyaçları olmaktadır. Bu yüzden de her açıdan yani kullanım olsun konforu olsun bu gibi detaylar önemli unsurlardan birisi olacaktır. Son tasarlanan makyaj masası modelleri yatak odalarınıza dekorasyonlarınızı tamamlamanız adına modern ve dekoratif olarak hazırlanmasına büyük önem verilmektedir. Eğer kişisel eşyalarınız ile birlikte makyaj malzemelerini bir arada bulundurmak istiyorsanız kesinlikle çok çekmecelerden oluşan makyaj masası modellerinden seçmelisiniz. Böylece hem dilediğiniz gibi eşyalarınızı hem de makyaj malzemelerinizi bir arada bulundurma şansını elde edebileceksiniz. Ama eğer yatak odanız küçük ise bu tarz odalarınız için küçük modeller tasarlanarak hanımları şık masalardan mahrum bırakmayan modellerde olduğunu unutmayınız. Masaların aynalarını bazıların da küçük bazılarında büyük şekilde görecek ve modele uyum sağlaması için bu tarzlar seçildiğini fark edeceksiniz. Ayrıca sandalyeleri de puf ve normal ama rahat olarak dizayn edilmiştir.Bir kaç model de ise nostalji havası vermek amacı ile ahşap ile yapılarak kenar kısımları oymalı olacak şekilde düşünülmüştür. Sizler artık hangi model ve tarzlar ile kendinizi daha rahat hissedeceksiniz o modele ağırlık vererek muhteşem modelleri elde etme şansınızı yakalayabileceksiniz. Mobilyanızı değiştireceksiniz veya çeyizlik olarak tercih yapmak zorunda iseniz işte bu modeller. sayesinde değişimi yakalayarak daha modern odalara kavuşmanız an meselesi olacaktır. Genellikle renk olarak beyaz fazlaca kullanılmış ve ferah ortamlar yaratılmaya çalışılmıştır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Çekmeceli olunca sakın abes görünümler içerisinde olduğunu zannetmeyiniz. Çünkü ilave edilen çekmecelere de görsel olarak hoşluk kazandırıldığı gibi şık olmasına da dikkat edilerek tasarlanmıştır. Bazıları büyükçe bazıları ise özellikle küçük model de sıkça karşılaşacağınız stillerden oluştuğunu göreceksiniz.

Eminim ki herkesin yatak odasında bulundurmak istediği mobilyalardan birisi olacağından dolayı sizler de seçimleriniz de yer vererek hem modayı hem de dekorasyona büyük katkıda bulunmuş olacaksınız. Bazı makyaj masları yatak odası takımı ile birlikte sunulmakta bazıları ise kendi zevkinize ve odanıza özel tasarlanmaktadır. Bu nedenle de hangi seçenek sizler için uygun ise o model de tercih yaparak gönül rahatlığı ile kullanabileceksiniz. Renkler deyince sadece beyaz olarak değil mobilyalarda gerçekleşen zengin renk katologları ile de harikalar yaratarak sizlere sunulmuştur. Kısacası hem sizin için hem de eviniz için en büyük ihtiyaçlarından olan bu makyaj masası modellerinden seçme zamanı diyebiliriz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.