Kadın, Kadınlar Sitesi

Modern Şifonyer Modelleri

04.07.2014
7.799
Sponsorlu Bağlantılar
Modern Şifonyer Modelleri

Asla mobilyalar da modasını kaybetmeyen ve bizlere kullanım açısından kolaylık sağlayan şifonyerler yeni uygulanan değişimler ve şıklıklar sayesin de karşınıza modern şifonyer modelleri olarak gelecektir. En çok tercih edilen mobilya olmasının sebebi ise her oda da muhakkak ihtiyaç duymamızdan olmaktadır. Örneğin yatak odaların da  çocuk odaların da olmak üzere muhakkak her zaman görmekteyiz. Çünkü sizler gibi çocuklarınız da kendilerine ait olan özel eşyalarını rahatlıkla bu şifonyerlerin çekmecelerine yerleştirebilirler ve bu sayede de ferah bir ortam kendilerine yaratabilirler. Yine de nostalji kaybetmeden buna modernlik ve dekoratiflik kazandırılarak sonlandırılan modern şifonyerleri görünce sizlerinde beğenisini kazandığını fark edeceksiniz. Mesela ahşa işlemelerden oluşan oyma işlemelerin muhteşemliğini ve mükemmelliğini tahmin edersiniz. Çünkü bu yapılan oyma işlemeler hem ahşaplara değer kazandırmakta hem de ahşabın güzelliğine şıklık kazandırmaktadır. Modernlik kazandırmak amacı ile bu şifonyerlerin çekmecelerine raylı sistem şeklinde yapılmasından dolayı hem kolay bir şekilde kullanabilecek hem de modern bir görünüm kazandırılmış olacaktır. Ayrıca son tasarımlara bakarsanız genelde metalden oluşan ve gümüş renk seçimi ile en zengin görünüme sahip olan modeller en gözde tasarımları oluşturmaktadır denilebilir. Çünkü metal olması sayesinde hem parlaklık kazandırılmış hemde değişik bir stil elde edilerek modern yapılan dalara ayrıcalıklar kazandırmayı başarmıştır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

En büyük özelliği ise çekmecelerin sergilemiş olduğu güzellik olacağından dolayı bu çekmeceler enine geniş yapılmak istenmiştir. Böylece çok büyük çekmeceler şeklinde tamamlanmıştır. Bu sayede de daha kullanışlı modeller olarak sizlere sunulması amaçlanmıştır. Ayrıca her oda şeklinde uyum sağlaması için ayrı ayrı tasarımlar şeklinde hazırlanmıştır. Mesela yatak odası dekorasyonunda özel oluşturulan tasarımlarda genel de ağır modeller sergileyen tarzlar olarak sonlandırılmıştır.

Ama çocuk odaları için biraz daha hoş olması ve çocuklara hitap etmesi amacı ile bu şekilde sonlandırılmak istenmiştir. Ayrıcalık kazandırmak amacı ile de aynalar eklenmesi düşünülmüştür. Bu şifonyerlere ilave edilen aynalar ise yine aynı şekilde dekoratifliği ve modernliği oluşturacak özelliklerde yapılmak istenmiştir. Böylece en yeni tasarımı ve muhteşem modelleri başararak sizlere de ayrıcalıklar kazandırılması düşünülmüştür. Ama sade hazırlanmış stiller de sadece ahşap kullanılması sonucunda olması düşünülerek  hazırlanmıştır. Yani mobilyalara da her sezon da yenilikler uygulanması ve bu yeniliklerin getirilmesi ile en özel tasarımları sizlerin evlerine sunmayı başarmaktadırlar. Bazı şifonyerler ya tek olarak yada takım şeklinde hazırlanan modellerde bulacak ve bu şekilde tercih edeceksiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.