Son Moda Otantik Bayan Kıyafet Modelleri

  • 19 Mayıs 2015
  • 6.063 kez görüntülendi.

Geçmiş sezonlarda elde edilen stillerde bir çok farklı şıkları içeren tasarımları günümüz modasında karşılaşmaktayız. Nedeni ise artık geçmişe özlem duyulması ve nostalji trendleri tekrar günümüzde hayata geçirilmek sureti ile değişimler uygulanarak hanımların bayan kadın giyim modellerine hoş güzellikleri sunması düşünülmektedir. Bu sebeple son moda otantik bayan kıyafet modelleri ile her yaş kesimine hitap edecek düzeyde ve özellikle yaz aylarında istenilen stilleri bizlere sunmasından dolayı geriye dönük tarzların bir arada kullanılmasına imkan verilmiştir. Mesela kumaşlarda her zaman ilk seçimlerde yer almayı başaran bir çok kumaş çeşitleri ile elde edilmeye çalışılmaktadır. Mesela yazlık kumaşlardan şifonlar, şile bezi gibi özelliğini kaybetmeyen ve kalitesi ile zevklere, tercihlere renk kazandıran değişimler şeklinde kullanılmaktadır. Ama otantik görünümler o kadar olay elde edilmektedir. Şöyle ki bir otantik rüzgarı estirmek amacı ile kıyafetlere ve kombinlere dahil edilen her giyim muhakkak birbirini tamamlaması ve tam anlamı ile şıklığı ifade etmesi gerekmektedir. Bu yüzden de örneğin şifon veya hangi kumaş seçilirse seçilsin mutlaka aynı tarzda ve aynı kesimler ile tamamlanmaya gayret gösterilmiştir.

İkili kombinlerde en ok etek bluz olmak üzere pantolon bluz şeklinde kombinler yapılmaktadır. son günlerde salaş tarzların kıyafetlere özgü şekilde dizayn edilerek sizlere sunulması sebebi ile rahatlıkla otantik tunik bluzları kot pantolonlar gibi pantolon çeşitleri ile en iyi şekilde değerlendirebilecek ve şık kombinler elde edebileceksiniz. Renkli ve rengarenk elbiselerde en çok paralı elbise tarzında modeller yapılmıştır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Örneğin parçalı elbiselerde her kumaş parçalı hem farklı desen hem de değişik renkler ile yapıldığından dolayı model rengarenk bir stili yansıtmaktadır. Ayrıca elbiselerin veya kıyafetlerin kenar kısımlarına küçük veya büyük ponponlar şeklinde saçaklar ilave edilmiş ve böylece otantik kıyafetler hazırlanmıştır. Başka stillerde ise tuniklerde, gömlekler de etekler de olmak üzere bir çok şık otantik kıyafetlerin sizler ile buluşmasına imkan tanınmıştır. Kol kesimlerinde ise düşük kollar, kolsuz veya her kol kesimi sayesinde modelin özellik kazanmasına fırsat verilmiştir. Yani yaz sezonların da en çok beğenerek tercih edebileceğiniz ve sıcak yaz günlerin de rahatlığı bulacağınız en özel otantik tasarımlar ile farklılığı yaratabilme ve şıklığı yakalayabileceğinizi unutmayınız.