Son Tasarım Bayan Abiye Ayakkabı Modelleri

  • 03 Aralık 2014
  • 3.845 kez görüntülendi.

Sizler için yepyeni stillerden oluşan ve bu ayakkabı modellerine ise bir çok değişimler dahil edilerek sunulan son tasarım bayan abiye ayakkabı modelleri hem sizlere ayrıcalık kazandıracağı gibi özellikle şıklığı sergileyen muhteşem gece elbiselerine zenginlik kazandıracaktır. Çünkü öncelik olarak sunulacak tarz olmakla beraber her abiye ayakkabının üzerine şık detaylardan oluşan kusursuz süslemeler yapılmıştır. Zaten bu özel ayakkabıları ayrıcalıklı kılacak olanda işte bu yapılan detaylardan içermektedir. Mesela seçilen renk ile birlikte üzerine dahil edilmek istenen süslemeler ve aksesuarlar daha net bir şıklığın simgesi haline gelecek şekilde ilave edilmiştir. Ayrıca bir çok bayan giyim kıyafet tasarımlarında bu şık güzellikleri sunma adına ise en çok çiçekler ve güller olmak üzere bu şekilde dizayn edilen objeler ile mükemmellik te yakalanmış olmaktadır. Bu sebeplede son tasarım abiye ayakkabılarının üzerine ise bu nedenden dolayı da büyükçe gül motifleri derilerden veya ayakkabının tarzını oluşturan kumaşlar olsun tüller olsun bunların kullanılması sonucunda ayakkabı üzerinde yerini başarılı şekilde almaktadır.

Ayrıca bu modelleri daha çok zengin hale getirmek ve bu şekilde sizlerin zevklerine ve gözlerinize estetikliği sunabilmek için ise farklı aksesuarlara oldukça yer verilmiştir. Mesela zımbalar sizlerin her daim görmeye alıştığınız ve hemen hemen her ayakkabıda yerini alan aksesuarları oluşturmaktadır. Ama bunlar dışında ise zincirler, kayışlar ve taş işlemleride unutmamak gerekir. Örneğin taş işlemelerden oluşan şık bir abiye ayakkabısı için son tasarım halinde sizlerin ayağınız da yer alması amacı ile bir çok renkli taşlar gibi bazende değer kazandırmak adına incilerle süslenen modeller ile de karşılaşacaksınız.

 Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Renkli taşlar ise bir çok stillerde birden fazla kullanılması sonucunda rengarenk ve taş işlemesinden oluşan ve şıklığı yakalayan bir tasarım olarak seçimlerinizde yer alması amacı ile sunulmuştur. Ayrıca tüller ve kumaşlarında zarif şekilde işlenmesi ve yapılması düşünülen modele fark yaratması sayesinde de gayet göz estetiğine uygun halde tasarlanmasına yardımcı olmuştur. Bu yüzden de eğer şu günler de tercihlerde bulunmayı düşünüyorsanız sizler için hazırlanan ve bayan ayakkabılarında trend olmayı başaran tasarımlara bir göz gezdirmeniz ve bu şekilde seçimlerinizi yapmanız gerekmektedir. Çünkü he stilin ve değişik tarzların bir arada sunulduğu modelleri böylece karşınızda bulabileceksiniz.