14 Şubat Sevgililer Gününe Özel Bayan Ayakkabı Modelleri

  • 07 Şubat 2014
  • 3.637 kez görüntülendi.
14 Şubat Sevgililer Gününe Özel Bayan Ayakkabı Modelleri

Tasarlanan veya yapılmak istenen kombinlerin kusursuzluğunu sağlayan hiç şüphesiz ki seçilen ayakkabılar olmaktadır. Nedeni ise nasıl elbise seçimine büyük özenle tercih ediyorsak kıyafetimizi kusursuz tamamlamak adına mutlaka uygun bir ayakkabı seçmeliyiz. Bu nedenle de özellikle özel günlerde seçilen abiyeleri en şık ayakkabılar ile tamamlama ihtiyacı duyarız. Sene de bir defada olsa sevgilerin ön planda tutulduğu sevgililer gününde ister bayan ister beyler olsun kendilerini bu günde ayrı bir şıklık içerisinde görünmeyi arzu ederler. Hiç kuşkusuz ki hanımlar tercih edecekleri elbiseler olduğu gibi ayakkabılarında özel tasarımlardan içermesini istediklerinden dolayı bu özel günde kendilerini yalnız hissetmeleri adına 14 şubat sevgililer gününe özel bayan ayakkabı modellerini hazırlayarak onların eşsiz güzellikler içerisinde görünmelerini sağlamaktadırlar. Özel günlerin adeta gelenek haline gelen renk ise sizlerin de tahmin edeceği gibi kırmızı renklerden oluşmaktadır. Ayrıca bu kırmızı renk seçilmesinin diğer nedeni ise yapılmak istenen ayakkabı modellerinin daha gösterişli olmasının yanı sıra hazırlanan kıyafetlerin çoğunu bu kırmızı renkler ile tasarlanmasından dolayı sıkça seçilmektedir. Bu yüzden de sizlerin de bu sevgililer gününde eğer kırmızı tonlarında elbiselerden yana tercih yapacaksanız tek seçiminizi bu kırmızı ayakkabılardan yana seçmelisiniz. Bunların biraz da olsa abiye ayakkabı şeklinde görünmesinden dolayı bu ayakkabıların üzeri taşlar boncuklar veya kurdeleler ile motifler yapılarak süslenmesi amaçlanmıştır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Böylece her hazırlanan ayakkabı modeli hem göz alıcı olmayı başarmış hem de en özel ayakkabı olarak sizlerin estetik bir güzelliğe kavuşmasına olanak sağlamış olacaktır. Aksesuar olarak ise öncelik güllere ve kalp şekillere verilerek düşünülmüştür. Çünkü her zaman sevgi sözcüğünün her geçtiği cümle bu iki hoşluk içeren şekiller sayesinde oluşmaktadır. Ayrıca bir yandan da zariflik ve zerafeti üzerinizden yoksun etmemek için ayakkabılara topuklar eklenerek muhteşemlik içerisinde ayaklarınıza yansıtılmak istenmiştir.

Sizler kırmızı renk olarak kombin düşünmüyorsanız gayet diğer ayakkabıların şıklığını aratmayacak şekilde diğer ayakkabıların şıklığından uzak kalmadan kıyafetleriniz ile bir bütünlük teşkil edecek şekilde dizayn edilerek seçici hanımlara sunulmuştur. Ayrıca renk seçimlerinde sizleri de özgür bırakmak için her rengi bulmanın rahatlığını da duymanıza imkan sağlayacağını hatırınızdan çıkarmayınız. Topuklu ayakkabılarda bulacağınız hoşlukları eğe spor tarzı şeklinde hazırlanan ayakkabılarda da bulma ihtiyacı hissediyorsanız bayan spor ayakkabılarına değişiklikler uygulanarak bu spor ayakkabıların üzerine ya güller yada kalpler resimlenerek tercih etme fırsatını da elinizde bulundurabileceksiniz. Kısacası hangi stilde olursa olsun muhakkak size ve kıyafetinize hitap edecek bir model bulabileceksiniz.