Kadın, Kadınlar Sitesi

Bayan Uzun Çizme Modelleri

28.09.2013
4.078
Sponsorlu Bağlantılar
Bayan Uzun Çizme Modelleri

Ayakkabı dünyasında adeta kendi akımını yaratan ve trend haline gelmeyi başaran çizmelerde en çok bayan uzun çizme modelleri favori olarak görülmektedir. Bunun en büyük nedenlerinden birisi de hanımlar bunlar sayesinde daha zarif görünerek zerafeti yakalamaları olmaktadır. Bu tarz uzun çizmeler ise genellikle mini eteklerde, mini elbiselerde ve hatta tayt gibi dar kesimli olan pantolonlarda sıkça tercih edilmektedir. Sizler de eminim bu şekilde yeni imajlar yaratarak kendinize farklı şıklık içerisinde görünümler kazandırmış olmalısınız. Zaten böyle bir modayı yakaladığınız an her bayan gibi sizler de tercih ederek trendini korumasına yardımcı olmuşsunuzdur. Artık yavaş yavaş sezonun değişmesi ile birlikte açılan yeni sezonda da hanımların ayaklarında sıkça bu uzun çizmeleri görmeniz mümkün olacağından dolayı yapacağınız tel şey en yakın zamanda sizlerin de zevkine hitap eden bir modeli almanız olacaktır. Model konusunda ise süetler, derilerden oluşacağı gibi farklı şekillerde de hazırlanmıştır.

Uzun çizmelere süslemeler ve aksesuar olarak ise hiç değişmeyen kayışlar da tekli veya birden fazla kayışlar eşiliğinde süslemeler yapılmıştır. Bunların dışında yer alanlar ise zımbalar, şeritler eklinde ve ayağınızı saracak olan deri bantlar tarzında bir çok değişiklikler yapılmıştır. Ayırca rugan tarzını yine bu sezonda da kullanarak zengin modeller elde edilmiştir. Genel de ise süetler en çok günlük tarzında hitap ettiği için daha ağır ve kendini gösteren uzun çizmeler parlak veya mat deriden yapılarak farklılığını göstermiştir. Topuklar her zaman ki gibi konumunu korumuş ve topuk tercihlerinin her çeşidi kullanılarak seçimlerini zevkli bayanlara bırakmışlardır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız

Kısacası geçen sezonlarda da olduğu gibi yine karşınıza çıkacak olan uzun çizmeler şıklığınızın bir parçası olacaktır. Son trenlerden biri olmayı başaran bu iki çizme modeli sizlerinde dikkatini çekmiş olmalı. Çünkü sivri burun şeklinde yapılarak ince topuk ile noktalanan harika modelden oluşmaktadır. Ayrıca üzeri leopar desenli ve bilek kısmına sarı kibar zincir ilavesi yapılmıştır. Uzun çizmeler de en doğru bir seçim yapmak istiyorsanız mutlaka denemelisiniz ve şıklığı ayaklarınız ile buluşturmalısınız. İki farklı renkler yapılmasından dolayı çizme üzerine tapılan çizgilere de dikkat edilerek birbirini tamamlayan renkler ile seçilmiştir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.