Kadın, Kadınlar Sitesi

Burberry Bayan Çanta Modelleri

16.10.2014
4.013
Sponsorlu Bağlantılar
Burberry Bayan Çanta Modelleri

Hanımların çantalarda görmeyi ve bulmayı umdukları çanta modellerinde size en özel tasarımı sunan burberry bayan çanta modelleri ile elde edebileceksiniz. Çünkü modeller adeta muhteşemliği sergileyecek özellikleri taşıdığı gibi her an sizlere olduğu kadar kıyafetlerinizinde aksesuar olarak kullanmanıza imkan verecektir. Çünkü çantalar bayanların genellikle ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel eşyaları ile birlikte kullanılmasından dolayı onlarada farklılık kazandırmak amacı ile şıklığı sergileyecek özelliklerde hazırlanmasına dikkat edilmektedir. Mesela deri ile hazırlanan tasarımlarda çantaların üzerine estetik güzellikler içinde çizgi deseni verilmeye çalışılmıştır. Bu sebepten dolayıda bu burberry bayan çantalarında hem spor tarzından oluşan çanta modellerini bulabileceğiniz üzere abiye stilinde de bir çok tasarımlardan oluşmasına izin verilmiştir. Genellikle bu çizgi desenler ve üzerine ilave edilen amblemler modellerin değerini arttırmakla beraber özel tasarım olduğunun kanıtı olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca sade görünümler bazı günlerde görmek istediğimiz stilleri oluşturduğundan dolayı bu markanın hazırladığı ve sadece tek renk ile renklendirilerek tamamlanan modellerde yapılmıştır.

Başka modellerde ise çantanın üzerine bağlama tarzına hoşluk ve güzelliği verebilmek ve özellikle spor kıyafetleri daha mükemmel şekilde dizayn edebilmek amacı ile ip bağcıklar şeklinde bağlama yapılmaya çalışılmıştır. Farklı tasarımlarda ise genelde deri ile hazırlanan çantalarda nitelikler verebilmek amacı ile çanta da kullanılan derilerden şerit şeklinde çantanın üzerine süslemeler yapılmak istenmiştir. Mesela çizgi desenli çantalarda kullanılan deriden ince şeritler halinde simetrik olarak hoşluğu yaratması amaçlanarak kullanılmıştır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Diğer modellerde ise zaten çok geniş kapsamlı ve modern çanta görünümünden oluşması amacı ile her renk ve çantalarda bulunması gereken desenlerin dizayn edilmesine olanak sağlanmıştır. Mesela şık abiye çanta olması amacı ile bir çok ve trend renk tonları kullanılmış ve abiye çanta görünümü verilerek sonlandırılmıştır. Değişik ve çantaların rengarenk tasarımlar olması için ise çanta da kullanılan deriler canlı tonlar olmak üzere çantalara dahil edilerek hazırlanmıştır. Ayrıca seçimler de ilk olarak kullanım kolaylığı ve kıyafetlere gereken şıklığı verebilmek için ebatlar da çeşitlilikler yapılmıştır. Mesela küçük çanta şeklinde veya portföy tarzında hazırlananlar olmakla beraber büyük çantalara da oldukça yer verilmiştir. Her kıyafeti mükemmel ve muhteşem içerisinde tamamlayacak çantaların burberry bayan çantalarında bulacağınız için farklılığı da elde edebilme imkanını yakalayacaksınız.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.