Kadın, Kadınlar Sitesi

Perde Ucu Dantel Modelleri

18.09.2013
6.982
Sponsorlu Bağlantılar
Perde Ucu Dantel Modelleri

Eğer sizler evlerinizi süsleyen perdelerinizin kendi zevkinize ve göz estetiğinize hitap etmesini istiyorsanız mutlaka perdelerinizi perde ucu dantel modelleri ile tamamlamalısınız. Bu tarzda yaptığınız zaman göreceksiniz ki perdelerinizin olduğu kadar odalarınızda da ağır bir görünüm kazanarak daha muhteşem bir güzellikte görünecektir. Salonlarınıza seçeceğiniz zaman biraz daha modellerine dikkat ederek tercihlerinizde bulunmalısınız. Çünkü herkes gibi sizlerde en dikkat çeken perdelerin kusursuz olmasına önem göstereceğiniz için model konusunda da gereken özeni göstermelisiniz. Bu nedenle dantel modellerinin kendini gösteren ve aynı zamanda da yapacağınız kumaş perdeleri ile uyum sağlaması en önemli unsurdur. Çocuk odaları için ise mesela sevimli hayvan figürlerinden oluşan motifler daha çok seçilmektedir. Ayırca çocuk odalarına uygun olması için farklılıklar sağlayabilirsiniz. Örnek verecek olursak renkli boncuklar ile saçaklar yapabilir ve hatta hoş iplikler ile püsküller ile süsleyebilirsiniz. Dantel perde uçlarını ister tek parçadan ister dilimli şekilde işleyebilirsiniz.

Dilimleri büyük motifler şeklinde yaparsanız kumaşa geçireceğiniz zaman kendi zevkinize uygun hoş değişiklikler yaratabilirsiniz. Ayırca kurdelelerde en çok kullanılanlar ve aksesuar olarak seçilenler arasında yer almaktadır. Mutfaklarda da renkli dantel iplikleri ile örebilir ve mutfaklara canlılıklar katabilirsiniz. Bunları ayrı motifler şeklinde yaparak kumaşa piko ile yerleştirdiğiniz zaman kusursuz görünecek ve farklılığı göreceksiniz.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Özellikle çeyizler de olsun kendiniz kullanmayı dilediğiniz zaman hem kendi el emeğiniz ile süslemiş olacak ve farklı perdelere de kavuşmuş olacaksınız. Çiçek motiflerinde de güller favori motifler olmasına rağmen zambaklar, karanfiller gibi en çok beğenilen çiçekleri de unutmayınız. Kısacası değişimi yaratmak sizlerin perde ucu dantel modellerini seçmekle olacaktır. Bu dantel modelinde de zambak kullanılmasına rağmen farklı olması için tercihlerini sadelikten yana kullanmışlardır. Bu yüzden de sadeliği yansıtması için renk olarak beyaz rengi seçmişlerdir. Sizin perde kumaşı tercihinizi eğer beyaz kumaştan yana yaparsanız göreceksiniz ki perdeniz ağır görünüm kazanarak istenilen nitelikte olacaktır. Zambak motifleri dolgu işlenerek büyük bir özveri ile örülmüştür. Bu da değişmez olan mükemmelliği sizlere sunacaktır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.