Kadın, Kadınlar Sitesi

Polaris Bayan Çanta Modelleri

26.11.2014
4.169
Sponsorlu Bağlantılar
Polaris Bayan Çanta Modelleri

Hanımların en gözde ve en şık çanta stillerini oluşturan polaris bayan çanta modelleri en son tarzı ile bu sezonda sunulmuştur. Son tarz denilince ise trend çantaların olması ve aksesuar olma özelliği beklenmesinden dolayı bayan çantalarında uygulanan ve modayı yaratacak özelliklerde olmasınada dikkat edilmiştir. Özellikle günlük tarzı oluşturan çantaların biraz daha çok spor tarzını yansıtması beklenmektedir. Çünkü zaten hanımların büyük çoğunluğu günlük kıyafetlerinde olsun bayan giyimlerinde olsun bu stilden olmasını amaçladıklarından dolayı seçilecek çantalarında bu tarzı yansıtması düşünülmektedir. Bu sebeplerden dolayı ise hazırlanan modellerin daha çok büyük olması ve birazda spor stilini yansıtması amacı ile bu şekilde dizayn edilmeye çalışılmaktadır. Örneğin zaten tarz olarak büyük şekilde yapılması ile birlikte bir çok çanta üzerine küçük bölmelerde dahil edilmiştir. Ayrıca bu küçük bölmelerin veya model üzerine şık şekilde serpiştirilen zımbalarda görkemli olmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca hem el çantası hemde omuz çantası şeklinde sizlere sunulması amacı ile askıları oldukça uzun ve yine aynı şekilde büyük yapılmaya çalışılmıştır. Çünkü askıların uzun ve büyük olması sebebi ile sizlerde seçim yapıldığı an rahatlıkla istediğiniz şekilde kullanma şansını yakalayacaksınız. Bu nedenlede günlük kullanıma en uygun çanta tasarımlarını ve bunlar birlikte abiye çanta modellerini polaris markası ile keşfedeceksiniz.

Mesela abiye çantalarında sizlere en şık hal ile seçebilmeniz amacı ile özen içerisinde hazırlanmaya çalışılırken bir çok süslemeler ve aksesuarlar ile zenginleştirilerek en son hali ile sunulmaya çalışılmıştır. Örneğin kumaşlardan oluşan bir süslemeyi örnek vermek istersek bu çantalara dahil edilen kumaşlara fırfırlar ile şekil verilmeye çalışılmış yada estetik güzellikleri kazandırmak amacı ile şıklık içinde yansıtılmaya çalışılmıştır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Her ikisinde de ortak özellik olarak ise şıklığı bulmanızda sizlerin tercih etmenize en büyük etkiyi oluşturacaktır. Ayrıca yapılan desenlerinde ne kadar hoşluk içerdiğini ve modellere özellikler kazandırması ile birlikte farklılıklar yarattığını göreceksiniz. Çünkü sunulan modellerde modelin tarzı olsun yapılan hoş uygulamalar olsun sizlere sunulduğu an kusursuzluğu ve sizlerin zevkine eksiksiz olarak hitap etmesi gerekmektedir. Bu nedenle de bayan çantalarını oluşturan stillerden portföyler, abiye stilleri ve günlük kullanıma özgü spor tarzlarını bütün özellikleri ile beraber kullanma şansını ve imkanını polaris bayan çantalarında yakalayacaksınız.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.