Kadın, Kadınlar Sitesi

Terani Couture Yazlık Genç Kız Abiye Elbise Modelleri

17.08.2014
4.049
Sponsorlu Bağlantılar
Terani Couture Yazlık Genç Kız Abiye Elbise Modelleri

Genç kızların hem kendilerine ait bir tarzları olması hem de gözlerden kaçmayacak şıklıkları sergilemesi nedeni ile bayan kadın giyimde onlara ait en özel tasarımların hazırlanmasına ağırlık verilmektedir. Çünkü stili ve yapılan modellerin onları yansıtacak imajlarda olması gerektiğinden dolayı özellikle  yaz aylarında hazırlanması düşünülen her modelde en şık terani couture yazlık genç kız abiye elbise modellerini bir katalog içerisinde ve en zengin görünümler ile sunmayı amaçlamışlardır. Ayrıca terani couture markası kendini farklı olarak kanıtlaması ve abiye elbiselerinin en muhteşem şekilde tasarlanmış olması sayesinde sizlerde genç kızların yakalamış olduğu şıklığı rahatlıkla sizlerde kendiniz ile bütünlük içerisinde göstermeyi başarabilirsiniz. Tasarlanan genç kız abiye elbiselerinde kullanıla kesimlerin son modayı oluşturan tarzı haline gelen ve üzeri straplez olmakla beraber eteğinin mini etek şeklinde tamamlanması sayesinde sizler de dilediğiniz özel günleriniz de rahatlıkla tercihlerde bulunabilecek ve en mükemmel görünümünüzü kazanmış olacaksınız. Çünkü son trend olan ve genç kızlara özel imajları ve tarzları oluşturan stilleri artık mini etek şeklinde ve üzeri straplez yapıldığı gibi dekolteden vazgeçilmeden sonlandırılmıştır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Böylece hem marka adı ile hemde kendini kanıtlayan şıklığı olsun kalitesi olsun her daim aranılacak modellerin oluşmasına imkan tanımıştır. Ayrıca yapılan mini etekler de genellikle kloş ve geniş açıdan yapılmak istenmiş ve böylece de estetikliği sunması kaçınılmaz bir hale gelmiştir. Ama abiye elbiselerin boydan dar kesimden yapılması ve büzgüler ile estetik kazandırılan stilleri de genç kızların zevklerine hitap eden modellerin oluşmasına vesile olmasına neden olmuştur. Bunların farklı ve zarif olması amacı ile balık etekler, dekolteyi oluşturan derin yırtmaçlar ile birlikte kullanılan sırt ve göğüs dekolteler en çok yapılan kesimlerin ve stillerin yapılmasını sağlamıştır. Üzeri işlemelerden yapılanlar da ise etekler de tüller veya saten kumaşların parlak oluşan görünümü kazandırılmıştır.

Ama desenler yapılan ve bu desenler ile daha muhteşem modellerin sizlere ulaşmasını sağlayan modeller de he genç kızın görmek isteyeceği ve tercihlerinde yer vermek istediği abiye elbiselerini yaratacaktır. Ayrıca askıların oluştuğu bir çok model de uygulanmıştır. Mesela boyundan askılarda bazı modellerde boyundan geçmeli yapıldığı gibi bazıların da ise ense kısmından kuşak bağlama şeklinde yapılmaya çalışılmıştır. Yani terani couture yazlık genç kız abiye elbiselerin de değişimi yakalayacaksınız ve en şık görünümünüzle de kusursuz görünmeyi başaracaksınız.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.