Kadın, Kadınlar Sitesi

Yılbaşına Özel Elbise Modelleri

20.12.2013
3.651
Sponsorlu Bağlantılar
Yılbaşına Özel Elbise Modelleri

Yepyeni bir yılı en iyi şekilde karşılamak için hepimiz önceden planlar yaparız. İlk başta evlerimizi süslemeye öncelik vererek çam ağaçları ile süsleriz. Ama en önemlisi ise üzerimizde ki bir yılın yorgunluğunu atmak ve yeni gelecek olan yılı mükemmel şekilde karşılamak için ya evlerimizde yada özel yerlerde kutlamak için hazırlıklara başlarız. Bu yüzden de ister evleriniz de ister dışarıda katılacağınız eğlenceler de özellikle hanımları kusursuz göstermesinin yanı sıra onlara çok özek bir şıklık katacak yılbaşına özel elbise modelleri çoktan hazırlanmıştır. Mağazalara şöyle bir baktığınız zaman birbirinden harika olduğu kadar şık elbiseleri görürsünüz. Yılbaşı denilince akla ilk gelen renk ise şüphesiz ki kırmızı renk olmaktadır. Bu nedenle de tasarlanan hoş elbiselerde genellikle kırmızı renkten yana tercih yapılarak muhteşem kırmızı elbise modelleri yaratılmıştır. Bunların özel kıyafet olması sebebi ile de modellerin ve uygulanan stillerin daha özel olması için dekoltelere öncelik tanınmıştır. Mesela dekoltelerden sırt ve göğüs dekolteler muntazam şekilde üzeriniz de farklılığı yansıtarak sizlerin ayrıcalıklı hissetmenizi de sağlayacaktır. Kırmızı veya başka renklerde elde edilen elbiselerin tam anlamı ile eksiksiz olması için taş işlemeler, dantel güpürleri, boncuklar ve hatta inciler ile süslenerek göz kamaştırıcı stiller tasarlanmıştır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Bu özel ve sizler için anlam taşıyan gün de kesinlikle şıklığı yakalayacağınız gibi herkesi kıskandıracak bir güzellik içerisinde kendinizi bulacaksınız. Dekolteler haricin de yapılan tasarımlarda ise kolsuz, uzun kollu, kapri kollu gibi kesimler de kullanılarak her bayanın zevkine hitap etmeye çalışmışlardır. Bu nedenle de elbiselerin bazıları mini etekli bazıları ise ya diz hizasında yada uzun veya kuyruklu olarak tamamlanmıştır.

Kısacası bu yılın en özel ve en muhteşem elbiselerini oluşturan bu katolog sayesinde sizler de kendinizi birazcık ta olsa şımarta bilecek ve şıklığı üzerinizde görerek en güzel yılbaşı gecesini geçireceksiniz. Ayrıca bu kesimlerin yanında uygulanan kesimlerden straplez ve askılı stilleri de unutmamak gerekir. Çünkü her kesimin ayrı bir stili oluşturması ve farklı modeller olması için bütün kesimlere dikkat edilerek seçilmiştir. Eğer çok gösterişli elbiselerden yana seçim yapacaksanız etek kısımları fırfırlar veya farbelalar ile sonlandırılmış ve hafif dekolteler ilave edilen stiller sizlerin tarzına hitap edecek nitelikleri taşımaktadır.  Elbiselerin rengine ve modeline uyumlu seçeceğiniz bir ayakkabı veya bir çanta ile şık kombinelre kendi imzanızı atmaya hazırlıklı olun.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.