Kadın, Kadınlar Sitesi

Mango Yeni Sezon Bayan Çanta Modelleri

19.01.2015
4.875
Sponsorlu Bağlantılar
Mango Yeni Sezon Bayan Çanta Modelleri

Mango markası kalitede öncü bir marka olmaktadır. Kaliteli ürünler ve modern tasarımlar ile her sezon bayanların sıkı takip ettiği her sezonda ise modern ürünleri ile de dikkati çeken bir marka haline gelmektedir. mango kıyafetlerin yanı sıra çanta modelleri her zaman dikkat çeken bir markadır. Mango yeni sezonda bayanların vazgeçilmezi olan çanta modelleri ile dikkati çekmektedir. Çantalar kullanım yerine göre büyüklükleri değişen modellerdir. Kullanım şekli ve amacına görede aslında farklılık göstermektedir. Durum bu şekilde oluncada farklı seçeneklerde olan yeni sezon mango çanta tasarımları ile beğenileri kazanmayı başarmış çok şık tasarımlardır. Çantalar günlük yaşantımızda hatta markete giderken bile yanımıza aldığımız aksesuarlarımızdır. Durum bu şekilde oluncada bayanların kullanım yerine göre çeşit çeşit çanta tasarımları olmaktadır. Çanta modellerinde farklı renkler dikkat çekmektedir. Yaz aylarında daha açık tonlar dikkat çekerken kış aylarında ise koyu tonlar beğenileri kazanmaktadır. Taba rengi her zaman kullanılan bir renktir. Oval şekilde kombine olmuş mini sap detayı olan fermuar detayı ise klasik bir çanta modelidir. Çalışan bayanların rahatlıkla kullanacağı çok güzel tasarımlardır. Siyah ve spor bir tarzı olan mango bayan çanta modeli oval olmasının yanından üst detayından büzülerek kapanma detayı olmaktadır.

Kesinlikle havalı ve tarzı olan bayanların tercih edeceği yeni sezonda beğenileri kazanan modern tasarımdır. Krem renk kapitone şeklinde olan pörtföy çanta modeli kare şeklinde olan mango çanta modeli günlük yaşantınızda pratik olarak kullanılacak olan yeni sezon çanta tasarımdır. Bayanların vazgeçilmezi olan kırmızı deri olan çanta modelleri mini sap detayları ile tamamlanmış olan çok havalı yeni sezon bayan çanta tasarımıdır.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Kesinlikle beğenileri kazanan çok kullanışlı olan bir çanta modelidir. Naylon çantalar spor tarzınız var ise tercih edebileceğiniz çok kullanışlı çanta tasarımlarıdır. Aslında renginden dolayıda yaz aylarında tercih edebileceğiniz çok kullanışlı ve havalı olan yeni sezon çanta modelleridir. Mavi dikdörtgen olan mini saplı deri çanta modeli mavi rengin güzelliğini almış ve uzun sap detayıda olan kullanışı olan çok güzel bayan çanta örnek modelidir. Süet olan püsküllü yandan takmalı olan çok kullanışlı yeni sezon çanta tasarımıdır. Spor tarzı olan çok kullanışlı yeni sezon bayan çanta tasarımı ile mango markasının çok havalı olan bir çanta modelidir. Siyah ve beyaz renklerde olan yılan derisi mini çanta modeli zincir detayı ile de tamamlanmaktadır.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.