Kadın, Kadınlar Sitesi

Bayan Boncuklu Küpe Modelleri

22.07.2014
3.182
Sponsorlu Bağlantılar
Bayan Boncuklu Küpe Modelleri

Hanımların asla vazgeçemeyecekleri takı modelleri arasında yer almayı başaran küpelerde bir çok aksesuar kullanılarak tamamlanmaya çalışılmıştır. Mesela taşlar pullar el örgüsünden oluşan hoş tasarımların içerisinde bulunan bayan boncuklu küpe modelleri ayrı bir şıklığa sahip olmaktadır. Ayrıca boncuk çeşitlerinin çok çeşitli olması her yapılan küpeye farklılık kazandıracaktır. Örneğin cam boncuklar, boru boncuklar olmakla beraber büyük veya küçük şekilden oluşan boncuklar ile sizlerin görmeyi umduğunuz boncuklu küpeleri hazırlamayı başarmaktadırlar. Bazen spor kıyafetler ile seçilebileceği gibi ağır kıyafetler ile rahatlıkla ve gönül rahatlığı içerisinde seçim yapabileceksiniz. Ayrıca stil olarak değişik olması modellerin çok zengin tasarımlardan oluşmasına neden olmaktadır. Çünkü uzun küpler minyatür küpeler veya bir çok farklı modellere bu boncuklar ilave edilerek muntazam şekilde ilave edilmesi sonucunda muhteşem tasarımları sizlere sunmayı başarmışlardır diyebiliriz. Bunları sade olarak yani sadece boncukların kullanıldığı ve sadece boncukların şıklığını yansıtan hoş küpeler olarak bulacaksınız. Bazen ise kullanılan boncuklar ile beraber taşlar zincirler figürler veya semboller eklenmeye çalışılmıştır.

Ama sarkık şekilde yapılan tasarımlarda zincirlerin uç kısmına isminizin baş harfinin bulunduğu modeller şeklinde tamamlanmıştır. Boncuklarda ise nazar boncuklarının hemen hemen her takıda yer almasından dolayı nazar boncuklarının hoşluğunuda kulaklarınızda görme şansını yakalayabileceksiniz.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Figürlerde ise olmazsa olmaz olan çiçekler, güller gibi çiçek şeklinde de yapılmak istenmiştir. Ayrıca el yapımından hazırlanan boncuklu küpelerde göz ardı edilecek gibi olmamaktadır. Çünkü verilen emeğin büyük olması ve her yapılan motifin hem hoşluğu hem de şıklığı yansıtması sonucunda güzelliğine güzellik katmaktadır. Bazı modeller de ise kalp şekli verilen ve bu yapılan kalplerin iç kısmı rengarenk boncuklar ile donatılarak gösterişli olması sağlanmıştır. Bunun gibi değişik şekil verilerek yine aynı tarzda boncuklar ile kaplanmıştır. En çok tercih edilenler gümüş küpelerden oluşmasından dolayı gümüşlerin üzerine de özen ile seçilen boncuklar ilave edilmiştir. Bazen dizelenmiş boncukların örgü şeklinde yapıldığını bazen ise saçaklar ile küpelerin uç kenarlarına eklenmesi özel modellerin tasarlanmasına olanak sağlamaktadır. Ayrıca iğne oyaları ve dantelden hazırlanan şekilde değişik modellerde yapılmıştır. Sizler de biraz olsun üzerinize değişimi yansıtmak amacı ile bu boncuklu küpeleri denemeli ve sunduğu şıklıktan yararlanmalısınız. Ayrıca boncuklu küpeler ile birlikte boncuklu kolyeler ve boncukla yapılan yüzükler, bilekliklerden seçebilecek ve set şeklinde kullanabileceksiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.